Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyWorldMC Survival-Freebuild [20Slotów] [Ogar Admini] [Dedyk]


pawelekpro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMyWorldMCDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s8.csrv.pl:10181

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival-FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

%20Freebuil+Survival%20

1337427292-U363900.png

Altair,pawelekpro,kasztan99,gamemaster_pl,polskipingwin (nie podróbka)

1337427314-U363900.png

Serwer 24/7

Nie pisac nic o polskim pingwinie!

Zapraszam

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Haha! Nie polecam serwera!

Polski pingwin podróbka dla kasy - Wszystko pisał mi head admin mam ss jak coś to wstawie! W ogle zjebka na maxa! Ten pawelek zrobil tego polskiego pingwina dla kasy na yt!!! Już podobno 1000zl zarobili1!! nie poleam!!

Opublikowano

ZAPRASZAMY!!!!!

 

Haha! Nie polecam serwera!

Polski pingwin podróbka dla kasy - Wszystko pisał mi head admin mam ss jak coś to wstawie! W ogle zjebka na maxa! Ten pawelek zrobil tego polskiego pingwina dla kasy na yt!!! Już podobno 1000zl zarobili1!! nie poleam!!

heh nie prawda PolskiPingwin gra Nie wierzysz to nie twoja sprawa My się dobrze bawimy!
Opublikowano

ŻAŁOSNY SERWER! ZŁODZIEJE NA MAXA.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

20 ? 30 adminów ? nie wiem ale żaden nie umie dawać działek ...

 

warpy nie działają nie ma nigdzie cuba ...

 

Napisałem "Kasztan daj mi działke" odpisał mi "nie umiem"

 

Później przeszedłem parkour ... dostałem diaxy itp ... admin mnie zabił bo przechodziłem 2gi raz ... na koniec zostałem pożegnany słowami "wypierdalaj" . :))

 

Nie ma co ... miła atmosfera !

 

 

 

NIE POLECAM !

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

20 ? 30 adminów ? nie wiem ale żaden nie umie dawać działek ...

 

warpy nie działają nie ma nigdzie cuba ...

 

Napisałem "Kasztan daj mi działke" odpisał mi "nie umiem"

 

Później przeszedłem parkour ... dostałem diaxy itp ... admin mnie zabił bo przechodziłem 2gi raz ... na koniec zostałem pożegnany słowami "wypierdalaj" . :))

 

Nie ma co ... miła atmosfera !

 

 

 

NIE POLECAM !

PIsalem ze robimy DOkonczenia!

Opublikowano

Serwer Off z przyczyny że przez 2/3 dni trzeba wylanczac zeby serw sie nie popsuł

 

 

Taa to jest to o czym mówiłem ...

Admini to dzieci ...

 

 

NIE POLECAM !

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Hahahahah.... polskipingwin ? Pozdro, nie "podrubka" ? Jeżeli już to podróbka, a ten twój prawdziwy polskipingwin to nie ma nicku "PolskiPingwin" tylko "StuardButton" czy coś.... Admini dzieci, robią Double....

 

 

 

Nie polecam...

 

Jeszcze ta twoja ortografia pawelek.. tragedia. Kto potwierdzi dajecie Like ! :D

 

- !!! WIELKIE GÓWNO !!!! -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...