Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? - Zerknij tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa gry: Adventure Quest World
Kontakt:

- pw

- gg : 46758006
- skype : baranek.minecraft

Coś od siebie:

Ostatnio zrobiłem sobie przerwę z AQW, zapomniałem kompletnie wszystkiego do mojego konta z 29 lvl'em.

Teraz mam nowe konto, 10 lvl. Szukam kogoś do pomocy, kto pomógł by mi ogarnąć nulgatha.

dsa

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nazwa gry: Eldevin.com lub Margonem.pl (Świat najlepiej Gefion i zaczęlibyśmy od 0 :))

Kontakt : PW na TYM forum :)

Coś od siebie?: Jestem miły sympatyczny :) szukam po prostu towarzyszy do tych dwóch gier :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa gry: Darkorbit
Kontakt: PW / temat / gg: 24106117
Coś od siebie: PL1, Firma: Vru/Eic Statek: Aegis/Citadel/Spearhed Dam zabić się goliathem MMO/EIC 10x za 2x zabicie się jednym ze statków wymienionych wcześniej

Cipka - Najlepszy silnik na świecie. Działa z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcja samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. Szkoda tylko że ma taki pojebany komputer pokładowy.

Opublikowano

Nazwa gry: Gladiatus.
Kontakt: Prywatna wiadomość.
Coś od siebieWitam, poszukuję osoby, która gra na prowincji 5 w Gladiatusie, i byłaby wstanie kupować moje jedzonko, nie są to wielkie koszty, ponieważ mam 5 poziom, dlatego to maxymalnie do 600 golda za jedno jedzonko, byłbym wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Nazwa gry: Desert-Operations

Kontakt: PW w GRZE!

Coś od siebie: Oferuję członkostwo w sojuszu ToMyTworzymyHistorie, mój nick ddenik ;)

FRONT: ZACHODNI

1390144171-U592769.png


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Nazwa gry: Ikariam - Świat Beta

Kontakt: Na chwilę obecną jedynie kontakt poprzez prywatną wiadomość.

Coś od siebie: Szukam pomocy z surowcami. Może ktoś już nie gra i chętnie oddałby konto z surowcami dla nowego gracza który zrobi z nimi użytek lub aktywnego gracza który chętnie pomoże nowemu :)

 

Gram raczej na spokojnie i staram się nie wszczynać wojen i innych tego typu zabaw ;) Wolę prowadzić spokojną ekonomię :)

Edytowane przez Mario14125
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Zapraszam do wspólnej gry w CARGOTYCCON:


 


144101411743140647959.jpg


 


Gra dla miłośników transportu ciężkiego, prowadzenie własnej firmy transportowej.


Posiadam swoją spedycję zapraszam do wspólnej gry, kontakt PW lub w grze nick Maagares


Posiadam prywatny czat pomogę rozwinąć firmę.


 


 


Druga gra do jakiej chciałbym zaprosić to RACEGAME:


 


http://racegame.pl/signature.php?id=7997


 


Gra polegająca na rozwijaniu swojego samochodu i ściganiu się z innymi graczami


kontakt PW lub w grze nick Wolfloner


Edytowane przez WolfLoner

eRmailBanner2.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa gry: Hacker Experience (https://hackerexperience.com/)
Kontakt: PW, mogę tam podać GG/Skype/TS ;)
Coś od siebie: W przyszłości możemy założyć clan, gra polega na "hackowaniu" innych graczy lub npc, zdobywamy nowe (nowsze) pliki, zdobywamy $ ze spamu, miningu (bitcoin), torrentów za które kupujemy hardware, itp.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do gry Grepolis na serwerze Akcjum kontakt na forum w grze pod nazwa PLCreepa albo ts bloodmine.eu kanal prywatny Prawilne Ewelinators tak pisac do Wisni albo Pakosa nazwa sojuszu Ewelinators

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa gry: Soccerstar

Kontakt: PW Forum, lub w grze

Nick: Kryciao

 

Nie jest jakaś skomplikowana, kiedyś oraliśmy w nią z kolegami jak był s1, świetnie się bawiliśmy  xD.

Gra ktoś? Dopiero zacząłem:

soccerstar.pl

Oczywiście s7, można klubik założyć, dla mnie to taka gra która dużo nie wymaga i taką lubie  :D

 

Jak ktoś będzie jeszcze grał to mogę klub założyć i zaprosić.

Zabawa przednia, jeśli lubisz klikać.

Chyba, że ktoś gra to może mnie zaprosić ;d.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: E-Sim, server Suna (można zalogować się z mojego refa, wtedy po osiągnięciu 7 poziomu dostajecie dodatkową walutę - 
Kontakt: Na PW mogę wszystko ładnie wyjaśnić :)
Coś od siebie: Gra jest podobna w założeniach do E-Republik. Są rządy państw, ministrowie, żołnierze, redaktorzy gazet, handlarze, biznesmeni... jest wiele dróg kariery w tej grze :) Są kanały IRC na które warto wchodzić. Otrzymacie tam fachową pomoc w rozpoczęciu gry. :)

| CPU: Intel Core i7-4770k | MOBO: MSI Z87-G45 Gaming Intel Z87 | GPU: Palit GeForce GTX 770 2GB | PSU: OCZ ZS 650W | RAM: Crucial Ballistix Sport 16GB | HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB | CASE: Zalman Z11 Plus

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

azwa gry: Ikariam serwer BETA
Kontakt: w grze: kubolus
Coś od siebie: Jestem srednio rozwinietym graczem, szukam ludzi do wspolnej gry i wspolnych atakow w naszym "malym" sojuszu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: Taern

Kontakt:W grze na serwerze Ostlor pod nickiem Besiek bądź tutaj na forum

Coś od siebie: W grupie raźniej, szybciej, łatwiej

Opublikowano

Nazwa gry :  CageFight
Kontakt: Nick w grze - DanGun
Coś od siebie: Super gra przeglądarkowa o tematyce sztuk walki. Jest to reaktywacja i zostały wprowadzone fajne zmiany :) Zapraszam do wspólnej gry może założymy wspólnie klub?

Link do gry :
http://s1.cagefight.com.pl/

 

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...