Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BlackAgeCraft[SurvivalGame][Drinki][Cpanie][WojnyGildi][Casyna]


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BlackAgeCraft

 

Server na ktorym Wspolczesne czasy nienastapily na ktory panuja brudne Średniowiecze!!

Drinki Cpanie to codziennosc servera !!

Na ktorym Diaxy leca ze Stone 0.12% !!

Na tym serverze Cziterzy sa nietolerowani i odrazu Permentalnie Banowani!!

Ogarnieta Administracja recznie konfigurowane pluginy!!

Server ktory jest na poziomie Medium!!

Zeby miec swoja Gildie musisz za nia zaplacic!!

Kase mozna zdobyc zabijajac moby!!

Na ktorym Eventy co czestosc servera!!

Jezeli sie nudzisz idz na SurvivalGame i powalcz z kolegami!!

Uciekanie z Pvp jest zablokowane!!

Mozliwosc zakupu Vip-7.38zl SuperVip-11.07 zl MegaVip-23.37 zl

Pamietaj Server z ogarnieta administracja i wlasnym TeamSpeak3!!

 

Zapraszamy na Brudne Średniowiecze BlackAgeCraft!!

 

Ip Servera:s35.mineserv.eu:38017

Ip TeamSpeak3: 188.165.154.227:6310

Zwierzeta:Tak

Potwory:Tak[Medium]

Nether:Tak

Opublikowano

zjebany server jak gowno poza tym spam zgloszony ref co 24 h a server to syf

Zgadzam się freevsminecraft to zjebany kutas i tyle :)
Opublikowano

Server fajny ale na początku sam byłem moderatorem i kur.. zbanował mnie ch... za nic poprostu wchodze na server i już pisze do mnie cip.. jeba.. wyłączyłem mu gm i killnołem go z kolegą i banik leci!!

 

FreeVsMinecarft to jebany chuj!!!!!!!

Opublikowano

Od graczy dowiedziałem się że serwer jest lipny i nie warto grać , więc wejde tylko zobaczyć ale po opinii innych się zniechęcam bardzo , a co do serwera mało polecam ...

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

Zrypany serwer ! Założyciel najpierw daje itemki a potem daje perma za cheatowanie...

Jeżeli ktoś lubi ginąć 24 h/d to może grać na tym serwerze. Jedyne uczciwe osoby to niektórzy gracze (misiu, avaris) które mają vipa lub moda.

Ja Nie polecam tego serwera.

Opublikowano

FILLEABLE TO NIE PRAWDA CO PISZESZ WYZYWAŁ MNIE CHOĆ BYŁEM MODERATOREM DOSTAŁEM BANA ZA NIC MRKACZUCHA DOSTAŁ BANA ZA NIC MISIOWI1125 DAWAŁ ITEMY I WYZYWAŁ GO PÓŹNIEJ WIĘC OGAR A PO ZA TYM TEŻ MASZ BANA NA TYM SERVERZE!!! P.S. TEŻ ZA NIC!

] TEN SERVER POWSTAŁ NA NOWO DZIĘKI MNIE BO SAM MÓWIŁ ŻE PADA BO NIE MA LUDZI JAK WKROCZYŁEM DO AKCJI TO ZNOWU BYŁO PO 15 LUDZI A SERVIE WIĘC FREE THX ZA TAKĄ GRĘ ŻAŁUJE TEGO STRACONEGO CZASU!!

 

BYŁ TEAM TAK:

WLASCICIEL: FREEVSMINECRAFT

HEADADMIN:MRKACZUCHA

ADMIN:GOD

MODERATOR:AVARIS

MODERATOR:GRYNIO

 

TERAZ ZOSTAŁ SAM FREEVSMINECRAFT RESZTA MA BANA D:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...