Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Free [1.3.2] [Non-Premium] [Survival] [Dedykowany 24/7]


WinSe7en

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra Free

 

 

Czym jest Kwadratowa Masakra?

Kwadratowa Masakra to pomysł słynnego youtubera skkf'a na serię z jego prywatnego serwera. Na serwer sam zapraszał znane osoby, a następnie grał i nagrywał z nimi. Gra rozgrywała się w trybie survival z ograniczonymi życiami.

 

Czym różni się Kwadratowa Masakra Free?

Kwadratowa Masakra Free nieróżni się prawie niczym od serwera skkf. Jedyną rzeczą różniącą te serwery to to, że na mój serwer może wejść każdy gracz. Bez względu na to czy masz Minecraft Premium czy nie.

 

Opis:

Na serwerze gramy trybem survival. Każdy gracz na start dostaje 10 żyć, gdy skończą się one zostaniesz zbanowany. Gdyby jednak ktoś umarł można go wskrzesić za pomocą komendy. Jeżeli twój stan żyć (sprawdzasz /lives) spadnie do niebezpiecznej ilości aby odrodzić je musisz zjeść diament.

Każdy gracz buduje się gdziekolwiek chce i jakkolwiek chce. Gdy się już zbudujesz poproś administratora o Cuboida by żaden gracz nie mógł zniszczyć twojego domu. Dodatkowo twoje skrzynki są automatycznie zabezpieczone (plugin LWC).

 

 

 

 

Ilość slotów: 10

Administracja: WinEi8ht & WWM97

Strona serwera: Panel serwera Kwadratowa Maskara Free

IP: s51.csrv.pl:36286; s38.csrv.pl:36286

[NOWOŚĆ] Sklep:

ItemShop

Wersja serwera: 1.3.2

Mumble: mumble.csrv.pl:36286

Opublikowano

Podanie o admina/moda.

Mam na imię Rafał.

Wiek 13/14.

Umiem wszystkie komendy.

Mogę dawać działki gdy nie ma HeadAdmina (A teraz go nie ma na servie)

Chcecie więcej odpowiedzi ? Piszcie.

Liczę ,że zostanę modem albo admem.

Pomogę mam swój server na którym gram z kolegami.

Pozdrawiam Rafał

Nick w grze: rafix99nni

Opublikowano

Podanie o admina/moda.

Mam na imię Rafał.

Wiek 13/14.

Umiem wszystkie komendy.

Mogę dawać działki gdy nie ma HeadAdmina (A teraz go nie ma na servie)

Chcecie więcej odpowiedzi ? Piszcie.

Liczę ,że zostanę modem albo admem.

Pomogę mam swój server na którym gram z kolegami.

Pozdrawiam Rafał

Nick w grze: rafix99nni

 

Jeżeli chodzi o podanie na Moderatora to może i jesteś dobrym kandydatem, ale na tym serwerze nawet ja gram bez gm. Jedyną rzeczą kiedy włączam gamemode to jest gdy przydzielam cuboida. Możesz się do tego przydać, ale musisz jeszcze dokładniej się przedstawić. Napisz mi na PW swój skype bądź jakikolwiek kontakt.

Co do mojej aktywności na serwerze to niemalże ciągle siedzę przy konsoli w panelu. To, że mnie nie ma na serwerze nie znaczy, że jestem offline. Co jakiś czas sprawdzam sprawdzam te forum oraz inne gdzie mam reklamę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...