Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mietek 321321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z tym launcherem zrobic?

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Nie spamuj .

Raporcik.

@Topic

Serwer dno ;x

Administracja ma zaledwie z 10 lat .

I ta ortografia modków boże święty .

Serwer 1/10

Prezętacja 5/10

Instaluje Skrypty skrypty za 7 lajków ;D

Pisać jbc na pw .

IP.Board wchodzi też w grę .

[Zapowiedz]Mój serwer

http://www.mpcforum.pl/topic/724671-zapowiedzelitecraftserv24hsurvival4fun/
Opublikowano

Bo ten serwer to szajs i tyle

Po twoim spamie widać że jesteś nołlajfem ;x

Czemu na nie ?

-Full neo

-Administracja max 12 lat pzdr

-Nieogarniaja ortografi admini jak i userzy.

-Admini rozdaja diax eq swoim kolegom z podstawówki ...

-Darmowe cuby dla ich znamjomych.

-Spamowanie w temacie

-Mówi że jego serwer jest fajny . To user mowi czy fajny czy do dupska.

Instaluje Skrypty skrypty za 7 lajków ;D

Pisać jbc na pw .

IP.Board wchodzi też w grę .

[Zapowiedz]Mój serwer

http://www.mpcforum.pl/topic/724671-zapowiedzelitecraftserv24hsurvival4fun/
Opublikowano

grałeś widziałeś to?

wiedz się nie odzywaj

 

skąd wiesz coś o adminach ja nie admin tylko zwykły gracz

 

zgloszenie poleci jak jeszcze raz zobacze ze reklamujesz nie na swoim temacie

Opublikowano

Gdzie widzisz reklame? Bo ja widzę tylko zapowiedź w sygnaturze...

Dałem "1" ponieważ:

-Nazwa tematu jest nie prawidłowa. Napisałeś, że to survival, a to jest freebulid

-Przechwalasz serwer (to nie etyczne)

-Po przeczytaniu tematu "System referali", który jest w newsie w linku podanym przez cb, domyślam się, że ci chodzi o te kredyty

-pierwszy raz w ogóle słyszę o owych modach (wyjątek jest "backpack")

-nie lubię sewerów z oddzielnym luncherem

-spamujesz we własnym temacie (3 posty pod rząd)

-ŻĄDASZ wyjaśnienia dlaczego ktoś dał na "nie", ale jak ktoś da na "Tak" to nic nie robisz (chyba, że nikt nie dał na "TAK")

-mam podejrzenie, że usunąłeś starą starą ankietę, a dałeś nową (ludzie mówią o tym, że dają "Nie", gdzie ja widzę ocenę 1-6)

-używasz na zmianę polskie znaki (jestem na to uczulony)

Opublikowano

Ehh zamknijcie ten serwer i prezke.

Totalny szajs.

I mówię 100 raz grałem i to gówno .

Widziałem jak admin daje eq .

Wywalam jakiemuś graczowi diax eq ...

Enchantowane ;x

Głos na 1

Instaluje Skrypty skrypty za 7 lajków ;D

Pisać jbc na pw .

IP.Board wchodzi też w grę .

[Zapowiedz]Mój serwer

http://www.mpcforum.pl/topic/724671-zapowiedzelitecraftserv24hsurvival4fun/
Opublikowano

Co za "debile" daja ankiete z tytulem "Zagrasz na servie" ? odpowiedz 1 tak odp 2 nie odp moze odp 4 raczej nie ... a teraz zmieniaja ankiete zeby tego nie widac bylo . A wracajac do servera to dno , moze administracja ma z 20 lat bo jest napisany launcher i pare autorskich pluginow ale nie umia akceptowac graczy , odrazu ban perm

Opublikowano
ty chyba nie widziałeś ludzi którzy spamują

Pewien? to zajrzyj do spoilera:

 

 

zapraszam

Multipost....

już ankietę wyłączyłem

 

Zapraszam

Wystarczy, że raz napiszesz "Zapraszam", nie bądź nachalny...

 

Jeśli otworzyłeś spoiler (mówię do mietka321321), to znaczy, że nie wierzysz opiniom innych os. Dla cb się liczy tylko twoje lub pozytywne zdanie, a jak jest negatywne, to skaczesz go gardła...

 

 

 

głosujcie na ankiecie
już ankietę wyłączyłem

Ty se kurwa jaja robisz. Karzesz głosować, a potem usuwasz ankietę. Poczułem się teraz tak, jak byś się liczył z moim zdaniem... A potem płaczesz, że hejt jest

Poza tym, widzę, że kapitulujesz, nie wierzysz już w serwer, bo banda hejterów dała negatywną ocenę w ankiecie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...