Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zła Wiadomość Dla Użytkowników Visty


DaPik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To cytat King7 :

 

Quote from Temp supported by King7.

 

The Hacks Are Unavaible for XP User, Because The Sucky K2's Found a Way How to Detect XP User who are Using Hacks!

 

Everyhacks will do that for XP User.

 

For Windows7 and Vista, All Hacks Are suppose to work fine.

 

For XP User.

 

-Upgrade your windows to vista.

-Buy a New Computer, Make sure Its vista.

-Find a way to help out our 1337 coders.

-Cry in your corner waiting an update.

-Scream like the angry german kid, and Say Hack Detect.

-Use Another Injector.

-Try another Hack If it work.

-Or GTFO Of here.

 

Thats my opinion.

 

Tłumaczenie by me : Nie da się używać hacków na XP, ponieważ "sucky" K2 znalazło sposób jak wykryć użytkownika XP co używa hacki!

 

Dla użytkowników Windows7 i visty wszystkie* hacki bedą działać/działają.

 

Dla Użytkowników XP.

- Zainstaluj Viste.

- Kup nowy komputer, upewnij sie że ma viste.

- Znajdź sposób żeby pomóc ???(nie zczaiłem)??? wyjść twoim 1337 kodekom - brak pewności w tłumaczeniu ale myśle że zrozumiecie.

- Płacz po kontach czekając na jakiś update.

- [/Nie będę tłumaczył myślę że każdy wie o co chodzi\].

- Używaj innego Injectora.

- Próbuj/używaj innych hacków jeżeli działają.

- [/Niewiem co oznacza skórt GTFO ale sie domyślam\] Albo GTFO z tąd

 

*Akutalne

 

Wiem że są dziury i może być niezrozumiałe ale chyba wiecie o co biega. Błędy możeci mi wypominać na PW aby tu nie spamować, będe wprowadzał korekty.

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Bardzo przepraszam skoro było - no to można zamknąć

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...