Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co najbardziej obciąża lol?


lucyfer07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam pytanie związane z lolem. Co ta gra najbardziej obciąża? Z moich "badań" najbardziej to chyba procesor. Ale pytam się was. Skąd takie pytanie? Chcę coś wymienić w kompie żeby lol działał lepiej. I teraz nie wiem czy dodać ram zmienic procek czy karte.

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Wszystkie te 3 rzeczy wiążą całość, ale wydaje mi się, że procesor powinieneś zmienić, później kartę i dokupić ram.

 

P.S

Napisz o swoich podzespołach, to może coś doradzimy.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Spokojnie : ) w tych sprawach wiem co kupować. Karta mam dobrą lecz procek ciulowy i małą ilość ramu wynoszącą 1Gb ;s Każda gra bazuje na czyms. Minecraft na ramie, skyrim bardziej siedzi na procku, a BF3 na karcie. Wiec moje pytanie dalej brzmi, na czym bazuje LoL

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

@RaVal

Spokojnie : ) w tych sprawach wiem co kupować. Karta mam dobrą lecz procek ciulowy i małą ilość ramu wynoszącą 1Gb ;s Każda gra bazuje na czyms. Minecraft na ramie, skyrim bardziej siedzi na procku, a BF3 na karcie. Wiec moje pytanie dalej brzmi, na czym bazuje LoL

Odpowiedź nie jest zgodna z pytaniem, on się nie pyta co ma wymienić, tylko na czym bazuje się LoL, naucz się czytać

Opublikowano

Nie rozumiem. Jak to na czym bazuje gra?! Gra wykorzystuje wszystko co posiada komputer a nie więcej tego , więcej tego . Lol ogólnie ma słabą optymalizacje ( długi czas ładowania itd. ) dopiero po poprawie mapy troszeczkę polepszyli wygląd ogółem i fps'y.

Opublikowano

@RaVal

 

Odpowiedź nie jest zgodna z pytaniem, on się nie pyta co ma wymienić, tylko na czym bazuje się LoL, naucz się czytać

Twoja odpowiedź też nie jest zgodna z pytaniem geniuszu.

Witam

 

Mam pytanie związane z lolem. Co ta gra najbardziej obciąża? Z moich "badań" najbardziej to chyba procesor. Ale pytam się was. Skąd takie pytanie? Chcę coś wymienić w kompie żeby lol działał lepiej. I teraz nie wiem czy dodać ram zmienic procek czy karte.

Jeśli nie podasz twoich częśći to nie określimy czego bardziej potrzebujesz. Jeśli podasz będzie o wiele łatwiej uwierz ;d Jeśli masz 1gb ramu dokup minium 2.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

mi na przykład LoL działa z patch'a na patch coraz gorzej i nie mam kompletnie pojęcia dlaczego. Kiedyś nie miałem żadnej ściny na totalnie maksymalnych detalach (cały czas 60 FPS'ów) a teraz przy nieco zmniejszonych detalach (i tak są wysokie) mam czasem takie bugi że FPS skaczą mi z 60 na 41 albo nawet czasem 26 więc nie wiem o co chodzi... i ostatnio także pojawiły się tak jakby zwiechy i lagi (nie wiem czy to ich wina - serwerów czy też moja) LoL często gubi połączenie i nie może go odnowić a jak mu się uda to są nawet 20sek lagi :/

Nie mam pojęcia o co chodzi ale gra jest coraz gorsza względem tych głównych aspektów technicznych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...