Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Darmowe konto premium speedyshare. (Lepsze niż wcześniejsze).


AśNaebaem :*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ssach jest inna godzina niż teraz, ale poradnik pisałem dla innego forum. Jeżeli mod chętny proszę PW wyślę link i jakieś potwierdzenie

:D.

Na wstępie proszę moderatorów o porównanie mojego poradnika z innymi. Jest bardziej zrozumiały ma ss'y i jest estetyczny.

 

Witaj w poradniku pt. Darmowe konto premium speedyshare.

 

Pewnie nie raz chciałeś pobrać clienta lub inny plik, który ważył dosyć dużo. Wyskakiwała ci informacja, że plik może być pobrany tylko z premium.

Od dziś ten problem już się skończy

:).

Otóż tak:

Pierwsze co musimy zrobić to wejść na stronę


http://www.speedydrive.net/

I pobrać plik

Speedydrive_setup.exe

23vgubc.jpg

 

Jeżeli pobrałeś już ten plik to zainstaluj go. Po zainstalowaniu wyświetli się takie okienko. Należy kliknąć Register.

6hklmp.png

 

Po kliknięciu register wpisujemy swoje dane i e-mail.

Jeżeli nie chcemy wpisywać swojego e-maila to wchodzimy na stronę.


10minutemail.com

Otrzymamy tam maila na 10 minut.

Po wpisaniu danych i kliknięciu Register wyświetli się takie okienko.

 

352kw8y.png

 

Klikamy OK i przechodzimy do maila.

Na maila otrzymamy wiadomość. Wchodzimy w link otrzymany w wiadomości. Po kliknięciu w link otrzymamy passy do konta premium na 3 dni.

 

10gjuh2.png

 

Logujemy się podanymi passami i pobieramy co tylko chcemy przez 3 dni

:).

Dowód:

i223aq.png

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

nwm czemu jak ja robiłem sobie to konto premium to mi się jeszcze nie skończyło mam już z 2tygodnie wjesz czemu ? :D

 

 

przyda się +

beznazwy1_xhxwqaw.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...