Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Pierscien expa na nowo założone konto [Metin2.PL]


Pijawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym się z wami podzielić linkiem rejestracyjnym dzięki któremu dostaniemu pierścien expa (3h + Możliwość zdejmowania) na start.

 

1.Wystarczy zarejestrować się z tego linku :

http://www.metin2.pl/landing/?kid=c-02011-53911-1107-c141610d&plsid=12

 

2.Aktywujemy, wchodzimy na oficjalną stronę Metin2 i logujemy się.

 

3.Następnie klikamy w:

XlMbR.jpg

4. Po czym najpierw wybieramy serwer ( Na fot. nr 1 ) i klikamy zębatkę ( Na fot. nr 2 ) :

LmReN.jpg

5. Następnie :

0zRlh.jpg

6. Po czym kilkamy:

2IWpD.jpg

 

Następnie Pierścień możemy odebrać w depo z IS. To tyle mam nadzieje że komuś się poradnik przyda. Pozdrawiam

 

Nie wymagam żadnych ocen. Nie chcesz , nie dawaj.

 

P.S Do moda:

To nie jest reflink.. To jest promocja gry przez GF oferująca PD na start.

76561198004076728.png
Opublikowano

to nie jest reflink tylko tak wygląda...

jak by ktoś szukał bo widze w tucie skasowane

http://www.metin2.pl/landing/?kid=c-02011-53911-1107-c141610d&plsid=12

Opublikowano

Pikne po porostu pikne ) , zakładasz konto ^^ , pograsz sobie a tu czeka sobie trolik na eq ^^

Hardkorowe

 

nie no przynajmniej ja tak myślę ;d

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

Pikne po porostu pikne ) , zakładasz konto ^^ , pograsz sobie a tu czeka sobie trolik na eq ^^

Hardkorowe

 

nie no przynajmniej ja tak myślę ;d

Jaki trolik na eq? Jeśli twierdzisz że ja dostaje w jakiś sposób dane do twojego konta to się mylisz. Cięzko tak człowiekowi zrozumieć że GF reklamuje się na stronach z tymi pierscionkami żeby zachęcić do gry, jednak zawsze się znajdzie ktoś kto nie wierzy.. To jest reklama od oficjalnej strony Metin2.pl i ja nie mam na nią wpływu..

76561198004076728.png
Opublikowano

Boże hejting hejting.. Ludzie zrozumcie, że wszystkie linki i promocje podane w tym poradniku są to promocje utworzone przez Metin2PL. Wszystkie linki są od nich. Autor tematu jedynie pomaga wam zdobyć darmowe PD. Nie bójcie się o eq nic wam nie zniknie.

10s7llx.png

By

Maxio!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...