Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra for All [Dedyk] [24/7] [No-Premium]


zommer128

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KWADRATOWA MASAKRA FOR ALL

O serwerze:

IP: s49.mineserv.eu:4430

White-List: Off

Sloty: 20

Konto V I P: Będzie

Ilość żyć na start: 2

Regulamin:

1. Na serwerze można mieć tylko JEDNO zabezpieczenie LWC.

2. Można budować gdzie się chce, ale osoby niszczące prace innych mają natychmiastowego PERM-BANA.

3. Nadużywanie PVP jest zakazane!

4. Skargi zgłaszamy na e-mail: [email protected]

Najważniejsze:

1. Jeśli utracisz wszystkie życia, inna osoba z serwera może cię odbanować komendą: /Revive <Nazwa Gracza>

2. Jeśli będziesz chciał mieć więcej żyć, wystarczy że trzymając w ręcę diament klikniesz lewy lub prawy przycisk myszy.

3. Gra rozgrywa się na wyspie, a granica świata wynosi 256 x 256

4. Na start otrzymujesz 1 kość i 1 sadzonkę.

5. Z komend "teleportacyjnych" działa tylko: /SPAWN

Opublikowano

Hahahah spoko. Gdy zobaczylem serwer to juz po 5 minutach usunalem server z listy :D. Kazdy siebie zabija, lagi takie ze wyrzuca. Chciałem pomoc 1 osobie w scieciu drzewa bo bylo z "galeziami" i zaczela odrazu nawalac. Katastrofa server.

Nie polecam.

Opublikowano

Kilka razy musiałem restartować server. PVP wyłączyłem a osoby które przez to zginęły mają dwa życia od nowa. Pozbyłem się pewnego pluginu przez co lagów już nie powinno być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...