Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] JAK zrobić taką stronę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mam pomysł odnośnie strony zbierającej datki na schroniska i inne cele charytatywne. Wiem że trzeba mieć hosting bez reklam (Bo będę umieszczał własne o ile można tak zrobić) Po prostu jakiś prosty skrypt na którym będzie można wstawić reklamy z adsense i zdjęcia np. dowodów że dany przelew został zrobiony ;) Byłbym wdzięczny za podanie nazwy jakiegoś darmowego skryptu ;)

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Musisz mieć jakiegoś sponsora w tym który bd ci płacił za kliknięcie na twojej stronie w daną reklamę.Jeżeli strona była by popularna dodatkowe zarobki za umieszczanie innych reklam.

A do adsense chyba nie ma takiego skryptu

Zdjęcia to musiał byś np. Na stronie zrobić poddział ''Galeria'' I tam umieszczać dowody przelewów podam przykład kodu który kiedyś robiłem.


<html>
<head>
<title> Galeria </title>
<body bgcolor="yellow">

<p style="text-align: center; font-size: large; font-family: arial; color: blue; ">Galeria</p>

<table style="float:right;" border cellspacing="15" cellpadding="50">

<tr> <td><img src="mojaklasa.jpg" height="250" width="260" alt="Zdjęcie Klasowe"></td>
<td> <img src="polonez.jpg" height="250" width="150" alt="Polonez"></td>
</tr>
<tr> <td> <img src="grupka os1.jpg" height="250" width="150" alt="Zdjęcie">
</td>
<tr> <td> <img src="zdjęcie klasy na balu.jpg" height="250" width="350" alt="Zdjęcie Klasowe na Balu"></td></tr>


</head>
</html>

 

I oczywiście kod w innych podstronach w których bd to umieszczone.

No i zamiast koloru w body można jakąś grafikę itd wrzucić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...