Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy rozpierdol [Serwer typu Kwadratowa masakra]!


TworcaSerwow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otuz chcialbym dzis wam przedstawic serwer pod nazwa Kwadratowy Rozpierdol serwer typu kwadratowej masakry my przyjmiemy cie od 0 widzow! :) nie trzeba nagrywac chyba ze sie chce na serwerze tylko podstawowe pluginy typu LivesMC (z kwadratowej masakry) LWC (zabezpieczenia) ale na serwerze jest WL ! (UWAGA SERWER PREMIUM!) Podanie na WL pod tematem wzor:

Nick:

Wiek:

Czemu tu? :

Jestes ogarniety/masz mikro?:

 

Ip serwera : s25.mineserv.eu:47212 WAZNE! (serwer typu masakry sezon 1!)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: raben24

Wiek: 15

Czemu tu? : Bo chce poszaleć na kwadratowej masakry. :)

Jestes ogarniety/masz mikro?: Tak jestem Ogarnięty. Mirko mam zepsute ale jutro będę mieć nowe :)

Opublikowano

Nick: MrAist

Wiek: 12

Czemu tu? : Bo chciałbym zagrać na kwadratowej masakrze bardzo, więc zainspirował mnie ten serwer.

Jestes ogarniety/masz mikro?: Tak jestem, mam mikrofon (ale nie mam mutacji ;/)

Opublikowano

Nick: reeZu

Wiek: 13

Czemu tu? : Bo lubie serwery typu kwadratowa masakra :D

Jestes ogarniety/masz mikro? Tak

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Nick: cichyiti

Wiek: 13

Czemu tu? : Nie mam niczego lepszego do roboty

Jestes ogarniety/masz mikro?: Jestem ogarnięty Mikro posiadam

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Nick: TurolekPL

Wiek: 12( ;/ )

Czemu tu?: Szukam servera gdzie mozna sobie pograć spokojnie ...

Czy jesteś ogarnięty?: Tak jestem. Niestety nie mam ;/

Opublikowano

Prosze Prosze I piszą że Premium są ogar od No-Premium żałosne... To jest 10 latek Który za 2 dni zamknie serwer.. pap ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Prosze Prosze I piszą że Premium są ogar od No-Premium żałosne... To jest 10 latek Który za 2 dni zamknie serwer.. pap ;)

dokladnie albo serwera nie ma tylko nas troluje !!! kuta*
1377774857-U369478.png

Opublikowano

Nie ogarniam was...

Dziecko 11 letnie podrabia pomysły od SKKF`a i myśli że jest fajny

kto ciebie chce powiedz mi? dzieci by ciebie nawet nie ogladaly

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

@refresh *Mam w dupie jebanych hejterow wiec nie odpisuje ;)*

 

Dodano : Raben24 Malinowy98 reeZu ;) (nie bedzie mnie na serwerze poniewaz mam wazne rzeczy do roboty jak znaide chwile wbije Tera jestem na telefonie ale wczesniej juz dodalem ;)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: CortexPL

Wiek: 16

Czemu tu? : Bo nie inaczej;d

Jestes ogarniety/masz mikro?: Jestem ogarnięty i posiadam mikro

Opublikowano

@refresh dodano CortexPL

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nie dawno widziałem serwer o takiej samej nazwie, oraz wątpię, by osoba nie znająca podstawowych zasad ortografii założyła serwer na którym by grały 2 osoby...

otuz

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Zapraszam pisac podania do wl i grania ;) mam troche wolnego czasu w weekend wiec bede cos sie nagra :)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: jestemmadry123

Wiek: 13

Czemu tu? : Kwadratowa Masakra jest moja ulubiona seria a zrobic taka sam TO JEST COS!

Jestes ogarniety/masz mikro? : Ogarniety jestem chociaz czasami umiem poszalec Mam mikro w pelni sprawne oraz jestem zdolny do nagrywania Pozdro!

mca.png
Opublikowano

Nick Przeczytaj mój opis

Wiek: 15 promila krwi w alkoholu oraz 1/2329 kawałka cista O_o

Czemu tu? : Chce zobaczyć Kwadratową masakrę

Jestes ogarniety/masz mikro? : Nie jestem ogarnięty (o ile zakład, że mnie i tak przyjmiesz?), Mam też mikro, więc bd mógł was pouczyć trochę ortografii i zasad pisania polskich liter na klawiaturze qwerty :P

Opublikowano

Nick: Kokutstc

Wiek: 13

Czemu tu? : Jestem mily i pomocny mam humor nie jestem jakims noobem :) I chcialbym zagrac na serwie kwadratowej masakry a wy mi to mozecie zapewnic.

Jestes ogarniety/masz mikro? :Ogarniety jak zawsze tak mam micro :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...