Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] HeroMC [40 slotów][Wojny Frakcji][RPG][Questy][Citizens][Heroes][więcej killi, lepsza ranga!]


Thriad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngHeroMCDiamond_%28Gem%29.png

 

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: x.x o 20

de2zjo.gifTyp Serwera: Wojny Frakcji z RPG

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifWhiteList: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: X

 

1337427260-U363900.png

 

Heroes, Citizens i oczywiście Factions

Więcej dowiecie się w ten weekend

:D

 

1337427292-U363900.png

 

Admin: Thriad

Admin: wendart

HeadMod: Loki1994PL

Mod: tinytiny123

Mod: DjAlexx

 

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ MODERATOREM NAPISZ DO MNIE NA GG: 113 517 33

 

1337427314-U363900.png

 

Serwer dla miłośników wojny frakcji z połączeniem RPG. Plugin Heroes na pewno urozmaici walki, Citizens pozwoli Wam wykonywać questy, zatrudnić strażników gildii jak i kupowanie na bazarze, przyjemniejsze niż ze skrzynką, gdyż sprzedawcami będą NPC. Na pewno będzie też wiele eventów. Na serwerze będzie plugin tworzący statyskyki zabić. Im więcej osób zabijesz, tym będziesz miał lepszą rangę

;) Na więcej informacji czekajcie w ten weekend :)

za duża sygna RMCF

Opublikowano

@ref

 

Prawdopodobnie serwer byłby już prawie ukończony, ale tymczasem mam problem z pluginem Factions, coś szwankuje.

za duża sygna RMCF

Opublikowano

Ciekawie sie zapowiada . I tak przy okazji zgłaszam sie na moderatora GG :44611637

Opublikowano

Prawdopodobnie serwer byłby już prawie ukończony, ale tymczasem mam problem z pluginem Factions, coś szwankuje.

 

Wiec kiedy możemy liczyć na start serwera ?

Opublikowano

Przepraszam, ale mieliśmy trochę problemów, a nasza ekipa chce, aby serwer był jak najbardziej dopracowany! ;)

 

START W SOBOTĘ, CHYBA ŻE SIĘ WYROBIMY TO W PIĄTEK WIECZÓR ;)

za duża sygna RMCF

Opublikowano

Jeżeli to Ty Zaeth to pewnie dostaniesz frienda, ale nie jestem pewny czy to Ty ;d

 

Start w sobotę prawdopodobnie o 16!

za duża sygna RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...