Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przestroga przed użytkownikiem skype:juliusz776


LuK1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare dni temu napisał mi na skype, żebym wgrał nowego NoCheata. (sam nie zainstalowałem pluginu!)

 

Logi rozmowy:

[2012-09-08 17:31:27] Juliusz Wiluś ???(???)???: Witaj xxxx! Chcę dodać Cię do moich kontaktów Skype. Juliusz Wiluś ???(???)???
[2012-09-08 17:33:02] _boot.php: _boot.php wymienił się szczegółowymi danymi z Juliusz Wiluś ???(???)???.
[2012-09-08 17:33:04] _boot.php: ?
[2012-09-08 17:33:16] Juliusz Wiluś ???(???)???: dobra jakiego macie anty cheaty
[2012-09-08 17:33:27] _boot.php: Magia++
[2012-09-08 17:34:23] Juliusz Wiluś ???(???)???: dobra wiedzialem jest buga na tym no cheaty bo mam fly hacka tak zeby sprawdzac serwy ale jest buga ze dostajesz 25 % miej obrazen chcecie nocheatyplus ?? wtedy nie bedzie tego
[2012-09-08 17:34:43] _boot.php: hmm
[2012-09-08 17:34:49] Juliusz Wiluś ???(???)???: a serwer fajny a chcialbym pograc
[2012-09-08 17:35:39] Juliusz Wiluś ???(???)???: to co
[2012-09-08 17:35:40] _boot.php: http://screenshooter.net/8075203/wobjltl
[2012-09-08 17:35:42] Juliusz Wiluś ???(???)???: ?!
[2012-09-08 17:35:56] _boot.php: od dawna juz to jest...
[2012-09-08 17:36:02] Juliusz Wiluś ???(???)???: taa ale ten jest inny
[2012-09-08 17:36:07] _boot.php: hmm
[2012-09-08 17:36:08] _boot.php: to wyslij
[2012-09-08 17:36:10] _boot.php: sprawdze src
[2012-09-08 17:36:24] Juliusz Wiluś ???(???)???: a macie cos takiego za jak ktos lata to pokazuje
[2012-09-08 17:36:26] _boot.php: tak
[2012-09-08 17:36:30] _boot.php: ale wylaczylem to
[2012-09-08 17:36:32] _boot.php: bo mi spamowalo
[2012-09-08 17:36:37] _boot.php: wystarczy mi blokowanie
[2012-09-08 17:36:59] Juliusz Wiluś ???(???)???: a w tej wersji jest tak ze nie pokazuje ci tylko masz logi  i patrzysz kiedy chcesz
[2012-09-08 17:37:06] _boot.php: to wyslij
[2012-09-08 17:37:30] *** Juliusz Wiluś ???(???)??? wysłano NoCheatPlus.jar ***

 

Kawałek kodu źródłowego:

qwza.jpg

 

Na koniec: Nie pobierajcie od niego pluginów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...