Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FanaticalCraft [1.3.1, Non-Premium, 100% Survival, Frakcje, Rangi, 35 Slotów, Dedyk, Epicki klimat średniowiecza na miarę Minecraft'a] ZAPRASZAMY


Fanatical

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FanaticalCraft

 

 

Witam!

Chciałbym Wam zaprezentować nasz nowo-otwarty serwer Minecraft Non-Premium o nazwie FanaticalCraft!

 

Grasz po to, by przetrwać!

Jest to 100% survival, gdzie zakładamy, że każdy przychodzi grać tutaj, aby przetrwać. W związku z tym zwykły gracz nie ma udogodnień. Jeśli chcesz ułatwić sobie grę, możesz kupić rangę z odpowiednimi komendami, które pomogą Ci w grze!

 

Klimat? Oczywiście u nas!

Staramy się tu odwzorować czasy średniowiecza na miarę Minecraft'a. Robimy to poprzez chociażby klimatyczny spawn, którym jest epicki zamek wzorowany na jednym z prawdziwych zamków na Śląsku. Oczywiście jest on urozmaicony, by spawn był ciekawszy. Drugą sprawą, która wprowadza nas w czasy średniowiecza są rangi. Im wyższa ranga, tym większe przywileje. Tak, jak to było w tamtych czasach! Tylko tutaj owe rangi należy wykupić. Ostatnią rzeczą, która pomaga nam nadać realności tamtym czasom w Minecraft'cie jest zalecany TexturePack (Misa Realistic 64x64), który odwzorowuje wygląd danych rzeczy.

 

Wszystkie chwyty dozwolone!

A czemu nie? Okradnij, zniszcz, spal! Byle zgodnie z zasadami xD. Survival to survival. Bez LWC ani innych takich!

 

Zgrana ekipa, to jest to!

Załóż swoją frakcję z kumplami i ruszaj w podbój! Przecież o to chodzi! Wspólna zabawa ponad wszystko! Przyprowadź swoich kolegów, a zostanie Ci to wynagrodzone rangą!

 

Znów ta administracja -.-

Heh. Nie, nie martwcie się. U nas możecie spokojnie grać! Tutaj administracja nie będzie uprzykrzać Ci gry. Admini i modzi są od pomocy, a nie od zrzędzenia. Jesteśmy tu, aby Wam pomóc, by sprawiedliwości stało się za dość, poprzez wyłapywanie cheaterów oraz po to, by sprawić grę ciekawszą poprzez planowane już teraz eventy!

 

lol?! Za co mam bana?

Nie wiesz? Wejdź na nasz serwer TS3. Tutaj Ci wszystko wytłumaczymy i wyjaśnimy. Tutaj także Ci pomożemy. Wszelkie wątpliwości, sugestie, problemy itp. chętnie wysłuchamy! Tylko musisz wyjść z inicjatywą! Jesteśmy otwarci zawsze i wszędzie ;D

 

Admini to dzieci ;o

No to chyba nie u nas! Wielkimi dorosłymi też nie jesteśmy, ale przyznamy nieskromnie, że ogarniamy. Tutaj nie spotkasz się z dziecinadą ani szczeniackimi wybrykami z naszej strony. Przypominam! Jesteśmy by pomagać i urozmaicać rozgrywkę! Chętnie służymy pomocą i radą :P

 

Może jakiś skrawek serwera do obejrzenia?

Proszę bardzo! Nasz oficjalny zwiastun serwera znajdziesz

 

Konkrety ;)

IP/TeamSpeak3: 188.165.17.209

(prace nad stroną oficjalną nadal trwają)

 

Koniec tego zbędnego gadania

;) Wejdź i wypróbuj sam

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Do zobaczenia na serwerze!

 

 

 

 

 

 

 

~Filal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...