Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] BS na Xenox który zmienia ŚR/UM i 6/7 bon !


Crasher001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :)

Przejrzałem wszystkie tematy w których podawaliście działające Bs'y na Xenoxie. No dobra... problem w tym, że nie każdy ma opcje 6/7 ( jeśli ma to nie zauważyłem ) ale już na pewno nigdzie nie widzę zmiany Śr/Um. Proszę o takiego oto botka. ;)

E9mwj60.png
Opublikowano

Witam. :)

Przejrzałem wszystkie tematy w których podawaliście działające Bs'y na Xenoxie. No dobra... problem w tym, że nie każdy ma opcje 6/7 ( jeśli ma to nie zauważyłem ) ale już na pewno nigdzie nie widzę zmiany Śr/Um. Proszę o takiego oto botka. ;)

by Padmak.

http://padmak.de/9-news/349-switchbotv31

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/

Słowa te nigdy nie zginą choć sam prawie raz umarłem

Choć bym miał się sam ukrywać, moje słowa w net wypłyną

Będą walczyć gdy w ukryciu zajmę się swoją rodziną

Opublikowano

a wytlumaczylbys mi dokladnie po koleji jak to zrobic ?

najlepiej

1.

2.

3.

itp. ;D

 

a i czy mam pobrac tego ktory podał Gamus

http://padmak.de/9-n...49-switchbotv31

czy tego ktory podal Krystian3388

http://www.mpcforum....t-v3-by-padmak/

 

Teraz jak go uruchomić:

 

1 uruchamiasz injectora

Wybieramy "Detai Suchen"i szukamy naszego DLL z bota

2 to na injectorze masz napisane gzieś na środku "Aktualisieren"

naciskasz to i masz nową liste procesów

3 następnie w tej liście szukasz procesu metina.

na jakim chcesz uzywać bota czyli u mnie na XenoxMT2 zaznaczam a następnie daje tam

" in den ausgewahlnten Prozzes injizieren" i po max 15s zalezy od kompa to włącza ci się

bot i dalej juz chyba wiesz jak idzie.

4 Następnie pojawi nam się małe okienko, z 2 opcjami :

-Login.

-Registerein.

5 Wybieramy Registerein, rejestrujemy się...

6 Wybieramy Login, logujemy się...

Wyskoczyło nam okienko z wybieraniem jakich bonów ma szukać...

7 Wybieramy odpowiednie bony, jeżeli chcemy to wybieramy alternatywne bony na których ma również się zatrzymywać ( np. w 1 ustawiamy 50sr w drugim 20um, i jak wejdzie 50sr to się zatrzyma i jak wejdzie 20 um to się zatrzyma ) nie polecam dawania 20um i 50śr na raz bo tak nie da się zbonować.

8 Wchodzimy w ostatnią zakładkę,

w 2 zakladkę i zaznaczamy opcję Nachkaufer aktiviert.

-kupowanie zmiany bonów 1-5.

-kupowanie zmiany bonów 6-7.

w 1 zakładce items możemy zamiast 1000 dać 100 i będzie nam zmieniało.

100 bonów na 1s ale czasem przeskakuje bon i lipa więc lepiej na min na 500 i dobrze leci.

w 3 zakładce jest coś z przyjaciółmi ale to nie potrzebne nam jest.

9 Powracamy do zakładki gdzie ustawialiśmy bony, i dajemy Starten!.

Download nie ma różnicy, lecz lepiej pobrać najnowszą wersję. Na przyszłość, zakładaj własny temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...