Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Co do zarabiania ? T14 vs Churchill


JoJoY

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czym twoim zdaniem lepiej si? zarabia ?

    • T14
      2
    • Churchill
      10
    • Inne ( w gr? wchodzi tylko 5 tier )
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 1500 Golda i zamierzam iść w USA HT tak więc tu mam do was pytanie co jest lepsze do zarobków bo w tedy jakbym sobie kupił już któryś tier to nie muszę się już męczyć T1.

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Nie grałem T14, ale czarczka mam i Ci go polecam, tylko ma słabe działo, ale szybko się ładuje.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Moim zdaniem churchil, jest on jedynym sensownym premium tankiem tieru 5 (no może jeszcze T25 ale mi nie przypadł do gustu)

Zarobki średnio 20k po odliczeniu naprawy i ammo.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No ok czarek... ale troszkę mnie odstrasza jego DMG ? A i na jakie tiery go losuje ?

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Aha... thx.. A nie wiecie może kiedy będzie 50% tańszy. ?

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Według mnie oby dwa maja podobne zarobki.T-14 jest szybsze i ma dobry pancerz wieży a churchil ma dobry pancerz przedni i szybkostrzelna lufe

Lepiej dopasowa pod siebie czołg tego ci polecam

cristiano_ronaldo_by_hector_elrojo-d62sr

Opublikowano

Mozesz poczekac jeszcze na su-85l moze bedzie dostepny niedlugo.

su-85l? Przecie to będzie gówno wielkie, na pewno nie będzie rzucało w top, a więc będzie badziewiem gdyby miał 107mm to wtedy cud miód i malinki. Ale tak nie jest.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...