Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[The Best Server RPG] [WorldCrafter] Klasy, Magia, Umiejetnoscii, Epicka Mapa, Frakcje, Ts3, Klimat Skyrim [THE BEST RPG]


xXxDromikxXx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serv Startuje Jutro o 19:00 ZAPRASZAMY!!!!!

 

Sledzcie temat bo server moze troche szybciej wystartowac niz jest zapowiedziane :)

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Opublikowano

No z przyjemnością zagram. Już zwołałem kolegów ;)

Chciałem zapytać o te klasy (herosów)

Każda będzie posiadała jakieś skille ? Jeśli tak to jakie będzie miał heros wojny i strategii ? (łucznictwa się domyślam :D)

jLRw2A6.png

Opublikowano

Naszym Pierwszym Celem Jest udać sie Do Miasta zwanego "Samotnia" Gdzie mozemy sie Wyszkolic na Herosow:

1) Lucznictwa

2) Strategi

3) Wojny

 

 

Wyjaśnij nam o co chodzi z tymi Herosami:

Łucznictwa

Strategi

Wojny

bo chyba mało osób wie czym one się różnią i co mogą robić i co z rangą ,,Paladyn" czym ona się wyróżnia?

Opublikowano

Sry ze z opuznieniem ale juz odpowiadam :) :

Herosi Beda dostawali swoje specjalnie zenchanotwane itemy. Palladyn zas to najwysza darmowa ranga, wyroznia sie ona na chacie, daje nowe sklepy i kity :). a Herosi moga miec lepsze sklepy, Nowe Komendy, sethome itd. Dodamy Rowniez magie :)

 

@edit bledy poprawione :)

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Opublikowano

Gdy zostanę np. Łucznikiem a później paladynem to wciąż będę łucznikiem, a moje umiejętności i statystyki się nie zmienią? [jeżeli tak to będzie trochę głupio być łucznikiem a mieć rangę Paladyn lepiej dać zamiast Paladyna łowce dla łucznika

Zostaną zrobione w przyszłości jakieś podklasy np.

Gdy zbierze się odpowiednie doświadczenie z łucznika zostanie się łowcą który ma więcej życia, siły, zwinności lub tropicielem który ma troszeczkę większą zręczność i lepsze skile.

Wojownik podzielony na Berserka- znacznie większa siła i Rycerza po trochu zwinności i siły

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej będzie tak:

Etapy:

-Chłop

-Szkolenie Herosa:

Łucznik

Wojownik

Strateg- proponuje zmianę nazwy na Zbójnik

dodanie Adepta magi [dużo specjalnych skili późniejszy mag]

-Rozwój Herosa

Łucznik:

 

łowca większa zwinność i skille [np. trucizny o negatywnych skutkach]

lub

tropiciel większa zwinność inny zestaw skilli

 

Wojownik

 

Berserka wielka siła

lub

Rycerz zrównoważona zwinność i siła

 

Zbójnik

 

Skrytobójca Bardzo wielka zwinność w trochę większa siła

lub

Łotrzyk specjalne skille np. trutka zwinność taka jak u Zbójnika tylko trochę większa siła

 

Adept magi

 

Mag żywiołów skille typu błyskawica ogień

lub

Mag światła specjalizuje się w sprzyjających aurach np. szybkość, większy skok.

 

Każda klasa będzie miała wiele cech specjalnych i inne statystyki ale decyzja należy do was.

 

Moim zdaniem tak by było dobrze.

 

Istnieje jakieś forum?

Opublikowano

Czekam na otwarcie, ale jak dla mnie trochę zasyfione.. Jak mogę prosić to poproszę listę pluginów.

 

Pozdrawiam :3.

sygnaturkahajtiniokobie.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...