Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Z ograniczona mapka.! Walka o przetrwanie! Zapraszamy! Sloty nieograniczone.! [Premium-NO][Potwory-YES][PvP-YES][Sloty-15][WH-NO][Nether-NO]


123  LOL 123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngCraftGamesDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.234.217.207:7

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 15

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

%20Najwazniejsze.%20Reszta%20to%20tajemnica%20...%20%20

1337427292-U363900.png

[Wlasciciel] B4nDid [H@ (zastępca wł)] Vant3D [Admin] arturpasiak

1337427314-U363900.png

rekrutacjaotwarta.png

 

GG :26091280 pw :B4nDid

 

 

Plusy:

 

1.Ograniczona Mapa :]

2.Sloty zostana powiekszone na Prozbe Graczy !

3.Walka o Przetrwanie - Walcz lub Zgin !

4.Przezyj lub Zgin !

5.Twoim Celem Jest PRZETRWAC w roznych okolicznosciach ...

6.Mila Adma.

 

Minusy:

 

1.Mysle ....

2. Tez Mysle ....

3.Zagladnij a sie dowiesz ...

 

Nadal mysle .... :D

Dalej ....

Mysle .... o juz wiem

Dalej ....

Zart Ale to juz ostatnie moje myslenie ...

Dalej....

No I juz wiem !

Dalej....

Wiem ze ....

Dalej....

Ze chcialo

Dalej....

ci sie ....

Dalej....

.... TYLE CLICKAC ??? ....

Dalej....

A dalej juz nie ma :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1336669726-U363900.png

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Chujowy server 0/10 Powody:

 

-Ludzie na start maja odrazu po 16stakow diaxow od gracza Sith ktory mowi ze jestesmy my hackerami a on jest normalny gracz

- Admini to dzieci

- Ortografia ludzi na servie to 3/10 poprawnosci

- i jeszcze duuuzo powodow.. NIEPOLECAM

Opublikowano

co na jakim ty servie grales ?? :D

 

Na start masz siekierke,topor i lopate z drewna ...

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

co na jakim ty servie grales ?? :D

 

Na start masz siekierke,topor i lopate z drewna ...

 

Tak? To czemu zabilem kolesia obok spawna ktory mial 16stakow diaxow i mial tez te kit eq ? -__

Opublikowano

hehe tak moze i ktos jest hackeram jeszcze dzis sie wyjasni ...

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...