Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi][Kwadratowa Masakra][WL][Non-Premium]Dyrtowa Masakra


CreeperMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDyrtowa MasakraDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 5.163.27.71

de2zjo.gifTyp Serwera: Kwadratowa Masakra

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Takie jak na Kwadratowej Masakrze

1337425578-U363900.png

[Wlasciciel]MrCracKu

1337425590-U363900.png

Serwer Oparty na Kwadratowej Masakrze,ale niestety na razie hamachi :x

Sieci Hamachi: Dyrtowa Masakra 1 Dyrtowa Masakra 2 Dyrtowa Masakra 3

Hasło:123

Opublikowano

Imie: Adrian

 

Nick: Adix133

 

Wiek: 15

 

Skype: wymagany?

 

Dlaczego ten serwer: chcialbym sobie pograc na takim typie servera, ciekwi mnie to ;)

 

Coś o sobie (min 2 zdania): Jestem kulturalnym piętnastolatkiem, ktory potrafi pisac poprawnie po polsku. Nie lubie griefowania i trollingu, nigdy nie stosowalem czegos takiego. Bylem pare razy adminem na servach wiec potrafie byc odpowiedzialny. Lubie grac w noge, jezdzic na rowerze oraz wymyslac rozne przypaly z kumplami :D

/Mysle ze tyle wystarczy./

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

Imie:

 

Nick:kubas123123

 

Wiek:16

 

Skype:krzystof.malec

 

Dlaczego ten serwer:Zawsze chciałem zagrać na takim serwie

 

Coś o sobie (min 2 zdania): Jestem osobą kreatywną mająca humor.Jestem również ogarnięty na serwerach minecraft gram od wersji 1.7.3

Opublikowano

Imie:Mateusz

 

Nick:McBlund

 

Wiek:16

 

Skype:blund669

 

Dlaczego ten serwer:Ponieważ lubię serwery typu kwadratowa masakra ;d

 

Coś o sobie (min 2 zdania):Hmm coś o sobie to tak.Jestem raczej ogarnięty.Chętnie gram w Minecrafta.Lubię grę z ogarnietymi ludźmi.

Opublikowano

Imie:Jakub

 

Nick:Shiro

 

Wiek:16

 

Skype:shiro.szot

 

Dlaczego ten serwer:Ponieważ chciałbym zobaczyć na czym polega taki server.

 

Coś o sobie (min 2 zdania):Jestem kulturalnym i ogarniętym graczem , nie kłócę się z administracją.Lubie budować wspólnie z kreatywnymi ludźmi.

1382302052-U722126.jpg
Opublikowano

Podania na WL składać tak:

 

Imie: Krzysztof

 

Nick: PustyB

 

Wiek: 14

 

Skype: Affgan1993 ( nie mam micro )

 

Dlaczego ten serwer: Szukam masakry dla kazdego :)

 

Coś o sobie (min 2 zdania): Raczej jestem. Ogarniety

Opublikowano

Imie:jan

 

Nick:rrjan

 

Wiek:15

 

Skype:Niema

 

Dlaczego ten serwer:Bo jest fajny ja lubie typ kwadratowa masakra

 

Coś o sobie : Po prostu tak mi sie chce byc . !! a tak wgl To znam komendy

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Imię : Kamil

Nick :lolhehe

Wiek:13

Skype:Lolhehe9

Dlaczego ten serwer : Bo.myślę ,że to nie kolejny serwer dla jakiś idiotów i chce pograć na serwerze kwadratowej masakry

Coś o sobie :Jestem osobą towarzyską . Strasznynie lubię grać minecrafta i mam świetny humor. Aha i jeszcze jestem ogarnięty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...