Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Skryptu ( sory jak nie ten dział ;/ )


Viaths

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu mówię przepraszam jak zły dział ;/ Nie wiem gdzie to zamieścić :(

Moje pytanie jest następujący czy ktoś zna się na programowaniu takich rzeczy jak np. zrobienie takiego czegoś że serwer gry chodzi mi mianowicie o serwer gry samp będzie łączył się z moją stroną internetową. Chodzi mi np. o to, by w panelu logowali się hasłem z gry, a w panelu żeby były np. statystyki ile ogólnie gracz ma kasy na sampie, jaki lvl oraz np. kupno jakieś waluty w panelu np. 100 sztuk złota to 2 zł sms'em, a za 100 sztuk złota można to wymienić na vipa i właśnie żeby automatem dawało tego vipa, znam stronę która oferuje takie rzeczy że za sms'y nalicza jakąś wirtualną walutę w panelu w tym wypadku(to ta strona http://www.allopass.com/pl). Chodzi mi właśnie o te wkupywanie vip'a w panelu i małe statystyki np. lvl i kasa.

Przykładowy serwer samp z takim panelem - http://www.petruck.igracz.eu/home

tam gościu w ogóle nieźle odwalił bo nawet w grze się nie rejestrujesz tylko musisz w panelu... ;p mi takie coś nie jest potrzebne. Jeżeli nie rozumiecie o co mi chodzi wejdźcie w ten panel logując się.

Jeżeli ktoś na takim czymś się zna proszę o pomoc, możemy także skontaktować się na skype lub ts3. Jestem także w miarę możliwości zapłacić za ową pomoc w wysokości 15-20zł sms,przelewem paypal lub doładowaniem komórkowym, mogę także zapłacić więcej ale czy w ogóle ktos się taki znajdzie?..., a może ktoś wytłumaczy mi to za darmo...

Proszę o pomoc,

z góry dzięki :)

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...