Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini Poradnik]Jak mieć większe szanse na ulepszenie przedmiotu


Aceman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim.Dziś chciałbym wam przedstawić mały poradnik jak mieć większe szanse na ulepszenie przedmiotu u kowala.Może to nie jest taki mocny poradnik ale może komuś się przyda. Więc zaczynajmy

;).

 

1.Idziemy do kowala z przedmiotem którego chcemy.

2.Gdy już mamy przedmiot którego chcemy ulepszyć najeżdżamy z tym przedmiotem na kowala.

3.Powinno nam się ukazać okienko z tym przedmiotem bony i na ile chcemy ulepszyć i teraz wciskamy "Tak"

4.Gdy już wcisneliście to powinno się pokazać coś typu "Ulepszyć Tak/nie".

5.I teraz bierzemy całe te okienko z przedmiotem i przyciskamy LPM i najeżdżamy tak żeby "OK" pokrywało "Nie" i tak klikamy z 3-4 minutki.

6. I teraz klikacie tak i powinno wam ulepszyć przedmiot. Nie jest to na 100% ale na pewno zwiększa się możliwość ulepszenia przedmiotu ;).

 

 

Poradnik by Aceman mam nadzieję że się przyda ;).

//ps. Gdy zainstaluje mi się metin dodam obrazki co i jak ;).

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Omg to zwykły fart ... czy ci ulepszy czy nie ..

A właśnie że nie.

Na pewnym serwerze sprawdzałem (Hard Serwer) pierwszy raz spaliło. Od czekałem tak gdzieś 5 minut i następnie podszedłem do kowala i zrobiłem tak jak w poradniku. i udało się na +8.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Idiotyczny poradnik. Nie ma i nie będzię sposobu na kowala...

Kowal to algorytm losowy. Gdyby ,,Twój sposób'' działał to bym już latał w stalce +9 i w trucie 9 (Mam +7 i za Chiny nie chce wejsc na 8 nie wspominajac na 9)

Opublikowano

Idiotyczny poradnik. Nie ma i nie będzię sposobu na kowala...

Kowal to algorytm losowy. Gdyby ,,Twój sposób'' działał to bym już latał w stalce +9 i w trucie 9 (Mam +7 i za Chiny nie chce wejsc na 8 nie wspominajac na 9)

Najlepiej przeczytaj mój poradnik jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś. Pisałem że nie na 100% ale jakiś % na pewno jest szansy

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Najlepiej przeczytaj mój poradnik jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś. Pisałem że nie na 100% ale jakiś % na pewno jest szansy

 

Zrozumiałem, dobrze widziałem ostatnie zdanie...

 

To nawet nie zwieksza szans :> Tak tylko się Tobie wydaje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...