Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymyśl Konkurs i zasiądź w Jury!


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs polega na tym żeby uczestnik wymyślił, napisał wierszyk o grze, dziale Metin2.

2.Jak mają być składane prace?

Praca ma być składana w temacie specjalnie utworzonego na potrzeby konkursu

3.Jakie przewidujesz nagrody?

1 : MPC Champion, 2: -10%, 3: -5%

4.Jaki ma być okres składania prac?

Tydzień

josemousignature.jpg
Opublikowano

Na czym ma polegać Konkurs?

Mega Konkurs Metin2!

  • Konkurs organizowany w 4 tematykach
  • 1.Temat Graficzny zrobienie dowolnej grafiki na temat MT2.
  • 2.Temat Poetycki napisanie dowolnej treści na temat MT2 np wiersz,opowiadanie,piosenka,rymowanka.
  • 3.Temat Filmowy zrobienie dowolnego filmu na temat MT2.
  • 4.Temat "Własna robota" zrobienie rysunku na temat MT2,czy komiksu,parodii.

Jak mają być składane prace?

  • W temacie stworzonym na potrzeby konkursu.

Jakie przewidujesz nagrody?

Są dwa wyjścia,albo oceniać w każdej kategorii,albo oceniać wspólnie z większa ilością nagród

Nie pisać że nagród za wiele bo np w turnieju Haxballa było bardzo dużo nagród.

  1. Pierwsza opcja ocenianie w każdej kategorii.

  • 1.Gold Member + talon -5%
  • 2.Blue Member +talon -10%
  • 3.Mpc Champion +talon -10%

  1. Druga opcja ocenianie wspólne.

  • 1.Gold Member+talon -10%
  • 2.Gold Member+talon-5%
  • 3.Blue Member+talon-10%
  • 4.Blue Member+talon-5%
  • 5.Mpc Champion+talon-10%
  • 6.Mpc Champion+talon-5%
  • 7.talon -10%
  • 8.talon-10%
  • 9.talon-5%
  • 10.talon-5%

Talony Przyznane tak aby nikt nie poczuł się "oszukany"

 

Jaki ma być okres składania prac?

Myślę że 14-30dni bo konkurs ma formę Mega jakiej jeszcze nie widziałem w dziale metin2.

 

Zasady?

A wiec kilka punktów

  1. Każdy plagiat (kopia) czyjeś pracy kara ban 3dni.
     
  2. Na Grafice ma widnieć napis autora gdzieś w rogu np: "Marcuśny dla mpcforum.pl"
     
  3. Starsze filmy od daty publikacji konkursu nie będą brane pod uwagę
     
  4. W opisie filmu dodajemy napis np: "Marcuśny dla mpcforum.pl"
     
  5. Na Rysunku ma widnieć podpis.
     
  6. Komiks może być w różnej formie
     
  7. Zakazuje się publikacji treści potocznie uważanych za niewłaściwe (Rasistowskich,pornograficznych itp)
     
  8. Zakazuje się używania czyiś grafik bez zgody autora na potrzeby sygnatury itp.

Jeśli macie jakieś pomysły można dodać do regulaminu.

 

Tak jak pisałem nagród jest dużo ale w końcu to ma być mega konkurs jakie jeszcze nie było!

Był podobny ale niewypał -.-

Tak jak napisałem nie zrażajcie się ilością nagród bo w haxballu było ich więcej...

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Na czym ma polegać Konkurs? - Konkurs ma polegać na zrobieniu screnshota ile walnełeś z cryta na metin2.pl.

Jak mają być składane prace? Mają być przysyłane do mnie na pw.

Jakie przewidujesz nagrody? 1 Miejsce. Gold. 2Miejsce. Blu. 3Miejsce. Chemp

Jaki ma być okres składania prac? 10dni od posta

Opublikowano

Na czym ma polegać Konkurs? - Konkurs ma polegać na zrobieniu smiesznego ss z gry metin2

Jak mają być składane prace? w odpowiednim temacie temacie

Jakie przewidujesz nagrody? 1 Miejsce. Gold. 2Miejsce. Blu. 3Miejsce. Chemp

Jaki ma być okres składania prac? 10dni

Opublikowano

Konkurs Metin2!

 

Witam. Przedstawię wam moją propozycję przeprowadzenia konkursu dla każdego Metińczyka

:)

Zostanie postawiony serwer, czysty bez żadnych nowości ani nic.

Dostępna będzie tylko jedna mapa, na której będzie 4x NPC (Shop)

Będą w nich wszystkie potrzebne itemy!

Wszystkie itemy będą za darmo.

 

No i tworzymy swoją postać, oraz eq do KONKURSU PVP

:)

 

Gracz przy pierwszym logowaniu dostaje 99 poziom, oraz pkt statusu zgodnie z przydziałem 99- lvlowych.

Dajmy na to zapisze się 64 osoby. Te 64 i tylko te wchodzą na 2h.

Robią EQ i wyłączane jest logowanie, oraz wszyscy zostają wylogowani.

 

Robiona jest lista uczestników, oraz Losowanie kto z kim gra.

Po losowaniu udostępniona zostanie informacja o dalszych postępowaniach

:)

 

Po pierwszych meczach zostaje 32 osoby, i tak dalej.

 

Hacki/MOD = DSF! +15% warna na MPC

 

1. Blue Member

2. Gold Member

3. Champion / ewentualnie talonik :)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Na składanie swoich propozycji macie czas do końca jutrzejszego dnia :)

Jest to o kilka godzin dłużej, niż ustaliliśmy na samym początku.

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs?
  • Na najlepszy poradnik eq do pvp solo/gildinego.
  • Jak mają być składane prace?
  • Byłby założony temat dot. Konkursu
  • Jakie przewidujesz nagrody?
  • Blue Member -5%
  • Gold member
  • -10%
  • Jaki ma być okres składania prac?
  • 7Dni

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Opis gry Metin2

 

Na czym ma polegać konkurs?

Użytkownicy musieli by jak najlepiej opisać grę Metin2 , czyli taka jakby recenzja , czyli co tam możemy spotkać itd. itp.

 

 

Jak mają być składane prace?

Po prostu do tematu z konkursem użytkownicy wrzucali by swoje opisy lub wysyłali by je na PW organizatorom.

 

 

Jakie przewidujesz nagrody?

1.Gold

2.Blue

3.Talonik

 

Jaki ma być okres składania prac?

Tydzień.

||OFICJALNY SPAMER MPCFORUM||

"Mam szacunek dla uczciwych , mam pogardę dla fałszywych".

"Twoja krytyka , mnie nie dotyka:)".

Opublikowano

Na czym ma polegać konkurs?

 

Konkurs będzie polegał na znalezieniu 3 osób ukrytych w jednej z krain w grze.

3 Osoby z Jury założą konta i schowają się. Ci co będą brali udział będą musieli znaleźć was.

 

Jak mają być składane prace?

 

Każdy użytkownik złoży tak jakby podanie:

Nick z gry:

Wiek:

Coś od siebie:

 

Jakie przewidujesz nagrody?

 

Pierwsza osoba która znajdzie jednego z Jury otrzyma:

Gold + talon

 

Druga osoba która znajdzie jednego z Jury otrzyma:

 

Blue + Talon

 

I trzecia sam talon.

 

Można zrobić też tak że:

Każda osoba ma przydzieloną nagrode, na przykład :

Ja - talon

RMCF - Gold mamber

Kokosz - Blue mamber

 

I nagroda zależy od tego kogo znajdą.

 

Jaki ma być okres składania prac?

Ustalamy datę i się bawimy

DARMOWE DODATKI DO GIER !


Zarejestruj się, zdobywaj punkty i wymieniaj na płatne waluty.. :)


http://dogry.pl/r/301024

Opublikowano

  • Na czym ma polegać konkurs? Na tym, że moderatorzy zakładają raz na dzień temat w głównym dziale Metin2 z pytaniem (z takim pytaniem, gdzie odpowiedź nie brzmi tylko "TAK/NIE") dotyczącym gry (nie prywatnych serwerów). Osoba która pierwsza dobrze odpowie, dostaje -5%, a osoba która odpowie na razem 10-15 pytań, dostaje Gold Membera lub Blue Membera. Przykładowe pytanie: "Od którego poziomu można używać Miecza Dwunastu Duchów?" lub "Co należy posiadać, aby wejść do tzw. Antarktydy?"
  • Jak mają być składane prace? Zwykłe odpowiedzi w temacie.
  • Jakie przewidujesz nagrody? Zdjęcie punktów ostrzeżeń, gold member, blue member.
  • Jaki ma być okres składania prac? Kto pierwszy ten lepszy.

Coś jak w dziale War Rock ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...