Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymyśl Konkurs i zasiądź w Jury!


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Wymyśl Konkurs i zasiądź w Jury!"

 

Chcesz zostać Jury Konkursu? Jesteś kreatywny/a?

Wymyśl swój własny Konkurs związany z grą Metin2 i zasiądź w Jury z Teamem Metin2.

 

Jak ma wyglądać Twój pomysł?

Po prostu opisz swój Konkurs na sposób który Ci odpowiada, lecz mają być w Nim opisane następujące rzeczy:

  • Na czym ma polegać Konkurs?
  • Jak mają być składane prace?
  • Jakie przewidujesz nagrody?
  • Jaki ma być okres składania prac?

Najlepsza Praca zostanie wyłoniona i za jego pomysłem zostanie zorganizowany Konkurs.

Za swoją kreatywność laureat zostanie nagrodzony Talonem na -% i miejscem w Jury.

 

Oczywiście po rozmowie z Jury regulamin, jak i Nagrody będą mogły ulec zmianie.

 

Swoje pomysły składamy tylko w tym temacie.

 

Od dnia dzisiejszego macie 7dni na składanie swoich pomysłów.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na PW.

 

Pamiętaj że możesz dodać tylko jeden Pomysł Konkursowy! W temacie dodajecie tylko Pomysły, temat nie służy do Dyskusji.

 

Do roboty Panie i Panowie : )

Opublikowano

Wymyśliłem to na szybkiego ale sadze, że może być całkiem dobre :)

 

Czas trwania:

7dni

 

Nagrody:

1. Gold

2. Blue

3. Champion

 

Na czym polega:

Takiego konkursu chyba jeszcze w tym dziale nie było więc czemu by nie? Moderatorzy robią konta i postacie w grze (metin.pl) dla osób które się zgłosiły do konkursu a te osoby przez 7dni by expiły sobie. Kto wbije największy lv wygrywa :)

 

Zasady:

Zakaz afkowania/stawiania sklepików na postaci którą expimy (jeżeli osoba z jury napisze do was w celu sprawdzenia czy nie macie bota macie jak najszybciej odpisać, brak odpowiedzi przez 1min skutkuje wywaleniem z konkursu)

Więcej wymyślicie jak wybierzecie mój pomysł :)

 

Zrzekam się jury oraz talonu na rzecz dowolnej osoby jak bym wygrał - po prostu nie jest mi to do szczęścia potrzebne :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

To ja też dodam coś od siebie ;).

 

 

Czas Trwania:

10Dni

Nagrody :

Gold Member

Talon na -10%

Talon na -5%

 

Konkurs:

Konkurs by polegał na zrobienie pracy graficznej z metina2. Ale nie komputerowo tylko rysunek normalny. Następnie trzeba był by zrobić zdjęcie np Aparatem/telefonem. Ale jakość musi być średnia. I wstawić zdjęcie w temacie.

 

Zasady:

Zakaz Kopiowania innych prac/branie pracy z googli i innych for zdjęć

Każdy uczestnik konkursu musi dodać w jakimś rogu swój nick z forum.

Zakaz wyśmiewania się z innych prac

Każdy post nie związany tematem będzie uważany jako spam.

 

I to na tyle :).

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs ma polegać na zaprezentowaniu swojej (jaki lider lub członek ) gildii . Konkurs ma za zadanie pokazania jak można się bawić a zarazem uczyć się współpracy .

  • Jak mają być składane prace?

Prace są składane w postaci filmu lub minimalnie (5 ciekawych ss )

  • Jakie przewidujesz nagrody?

Blu

Gold

Chem

  • Jaki ma być okres składania prac?

7-14 dni

Opublikowano

Troszeczkę zgapiłem z Dasha (Za co przepraszam ;P)

 

Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs ma polegać na ilości wydropieniu sztabek na wybranym serwerze, bez żadnych wspomagaczy, ratów dropu itp

np. EliteMT2 czy PandoraMT2.

 

Jak mają być składane prace?

Zrobienie screenshota (Bez edycji, taka praca powinna zostać od razu skasowana) oraz wysłanie do Jury

 

 

Jakie przewidujesz nagrody?

1 Miejsce : Black Member

2 Miejsce : Gold Member

3 Miejsce : Blue Member

4 Miejsce : Champion

 

 

Jaki ma być okres składania prac?

Tydzień!

Opublikowano

Na czym ma polegać Konkurs?

 

 

Konkurs ma polegać na przedstawieniu swojej ulubionej postaci w metinie. W jaki sposób mamy ją przedstawić ? Rysunki Graficzne robione na komputerze. ;D

 

 

Jak mają być składane prace?

 

 

 

 

Robimy screen shot pracy jaką wykonaliśmy i pozostawiamy ją w temacie specjalnie założonym na konkurs.

 

 

 

Jakie przewidujesz nagrody?

 

 

1 Miejsce : Gold Member + Talon 10 %

2 Miejsce : Blue Member + Talon 5 %

3 Miejsce : MPC Champion lub talon 15 % ( do wyboru dla zwykłych userów ) ( lub wybór Modków ) :D

 

 

 

 

 

Jaki ma być okres składania prac?

 

10 dni od założenia tematu

;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Arcymistrz
Opublikowano

Na czym ma polegać konkurs ?

 

Konkurs będzie polegał na stworzeniu z grupą przyjaciół lub samemu, ładnie wyrenderowany układ taneczny.

Nagrodę otrzymuje tylko przewodniczący grupy.

 

Jak mają być składane prace ?

 

Prace, aby uniknąć kopii R.I.P, należy na koniec, na początku lub dać napis " Dla MPCForum, Metin2!", oraz dać w opisie link do owego forum.

Zgłaszając pracę muszą one zostać nakręcone w takiej jakości, żeby było coś widać (360p), prace wysyłamy na www.youtube.com, w formie media, nie zdjęć.

 

Jakie przewidujesz nagrody ?

 

Z powodu, że konkurs nie jest łatwy ale jest ciekawy przewiduję takie nagrody :

 

1. Gold Member

2. Blue Member

3. MPC Champion

4. Talon -10%

5. (opcjonalnie) Talon -5%

 

Jaki ma być okres składania prac ?

 

Proponuję 2 tygodnie.

Opublikowano

"Szyfr"

 

 

 

 

Na czym polega Konkurs:

W grze lub na forum będzie podawana 1 cyfra dziennie o różnych godzinach, kto uzbiera cały szyfr lub największą ilość cyferek ten wygra konkurs...

 

 

Jak mają być składane prace:

Gracze kolekcjonują Cyfry a na koniec wysyłają na PW dla Jury

 

 

Jakie Przewidujesz nagrody?

 

I Miejsce- 250 SM oraz Ranga na Oficjalnym Forum Gry i na MPC

II Miejsce- 100 SM Oraz Ranga na Forum Gry i MPC

III Miejsce- 50 Smoczych Monet oraz Ranga na 7 dni na MPC

 

 

Termin Składania Prac:

Miesiąc od rozpoczęcia konkursu

;)

Opublikowano

  • Nie śledziłem za bardzo konkursów metin 2 i nie wiem czy ten konkurs już był wprowadzany ale proponuje:
  • Na czym ma polegać Konkurs?

  • Konkurs ma polegać na stworzeniu swojej postaci w grze Metin 2.
  • Każdy uczestnik musi stworzyć grafikę do postaci, skille, eq itp. itd.

  • Jak mają być składane prace?

W temacie, cały opis postaci.

  • Jakie przewidujesz nagrody?
  • 1. Gold Member
  • 2. Blue Member +5% z pasku
  • 3. Champion + 5% z pasku
  • Jaki ma być okres składania prac?
  • 10-14 dni.

Opublikowano

"Szyfr"

 

 

 

 

Na czym polega Konkurs:

W grze lub na forum będzie podawana 1 cyfra dziennie o różnych godzinach, kto uzbiera cały szyfr lub największą ilość cyferek ten wygra konkurs...

 

 

Jak mają być składane prace:

Gracze kolekcjonują Cyfry a na koniec wysyłają na PW dla Jury

 

 

Jakie Przewidujesz nagrody?

 

I Miejsce- 250 SM oraz Ranga na Oficjalnym Forum Gry i na MPC

II Miejsce- 100 SM Oraz Ranga na Forum Gry i MPC

III Miejsce- 50 Smoczych Monet oraz Ranga na 7 dni na MPC

 

 

Termin Składania Prac:

Miesiąc od rozpoczęcia konkursu

;)

Mam rozumieć, że kolego Ty za sponsorujesz SM ? Chyba nie myślisz, że ktoś z moderatorów będzie bulił na nagrody...

A co do rang, w jaki sposób je załatwisz? xD

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Konkurs ma polegać na:

 

 

Użytkownik MPCforum, musi nagrać let's play w metinie z dialogami, z fabułą. Odcinek 1

Albo zrobić filmik z Real Metin2.

 

 

Jak mają być składane prace?

 

Wstawić tu filmik.

 

Jakie przewidujesz nagrody?

 

1. Gold Member

2. Blue Member lub talon na 15%

3. Champion lub talon na 10%

 

 

Jaki ma być okres składania prac?

2 tygodnie.

Opublikowano

Jest to ważna informacja dla Was, Userów, którzy proponują jakiś konkurs. Nagrodą nie może być Black Member! Black Member jest przyznawany za konkursy organizowane przez Administrację Forum. Nie możemy także my, jako Team działu Metin2 za sponsorować Smoczych Monet do gry. Nagrody jakie możecie zaproponować to: Gold Member, Blue Member, MPC Champion i Talony na zdjęcie warn'a

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Na czym ma polegać konkurs?

Stworzenie spisu najlepszego możliwego ekwipunku dla danej klasy postaci. Byłoby to organizowane przez 4 miesiące, ponieważ są 4 klasy. Na początek najlepsze możliwe przedmioty na wojownika bodego i mentala. Potem za miesiąc na surę etc.

 

Jak mają być składane prace?

Po prostu zrobić taki mały spis.

 

Jakie nagrody przewidujesz?

1. MPC Champion

2. Talon na -15%

3. Talon na -10%

(co miesiąc wybieranoby 3 osoby, które wygrywają)

 

Czas?

2 tygodnie na oddanie prac, tydzień na wyłonienie zwycięzców, tydzień przerwy i kolejny konkurs tylko, że eq Sura, potem tak samo, ale eq szaman.

Razem byłby to taki maraton konkursów i dzięki takiemu czemuś przyciągnęłoby się tutaj ludzi. :-)

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs? = Konkurs ma polegać na stworzeniu wzoru/obrazu/rysunku z Yang na ziemi poprzez wyrzucenie ich (są już takie filmy na YT) Wygra najciekawsza praca ;)
  • Jak mają być składane prace? = Prace mają być składane w formie zrzutów ekranu lub/i filmów
  • Jakie przewidujesz nagrody? = 1. Miejsce: gold member lub -15% // 2. Miejsce: -10% // 3. Miejsce: -5%
  • Jaki ma być okres składania prac? = Od 1 do 3 tygodni ;)

Dodatkowe info:

 

Do konkursu nie będzie można zgłaszać filmów/zdjęć starszych niż data ogłoszenia konkursu

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs? - Na największej ilości poradników w dziale Metin2
  • Jak mają być składane prace? - Linki do poradników
  • Jakie przewidujesz nagrody? - 1 miejsce, gold member 2, nwm, 3 talon na 5-10%
  • Jaki ma być okres składania prac? - myśle, że 7-10 dni powinno starczyć :)

93393857939626578868.png

Opublikowano

Na czym ma polegać Konkurs ? - Przebieramy się za postacie z metin2 :) ( zbroja , miecz , fryzura itp.. )

Jak mają być składane prace ? - Zdjęcie + wstawienie go na jakiś hosting

Jakie przewidujesz nagrody ? - Gold / Blue / Talon / Champion

Jaki ma być okres składania prac ? - 10 dni

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs ma polegac na tym, ze kazdy prezentuje najlepszy screen Metin2. Na przyklad smieszny tekst itp

  • Jak mają być składane prace?

ZDjecie lub filmik

  • Jakie przewidujesz nagrody?

1 miejsce - Gold Member

2 miejsce- Blue Member lub talonik 15%

3 miejsce - Talon 10%

  • Jaki ma być okres składania prac?

mysle ze 10 dni wystarczy .

Opublikowano

dasdadsd.png

 

- Na czym polega konkurs -

 

Konkurs polega na narysowaniu na kartce A4 swojej ulubionej postaci wraz z bronią i zbroją.

 

- Składanie prac -

 

Robimy zdjęcie aparatem, nie chodzi o jakość zdjęcia ale o rysunek.

Więc o pixele się nie martwcie.

 

- Nagrody -

 

Miejsce I - Gold member lub Blue member

Miejsce II - Talon 10%

Miejsce III - Talon 5%

 

- Czas trwania konkursu -

 

Konkurs będzie trwał 21 dni.

 

Pozdrawiam Temperaturek!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Teraz ja :)

  • Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs polegać będzie na stworzeniu nowej broni dla dowolnej klasy postaci wszystko dozwolone łuki,miecze,sztylety,dzwony..

Broń ma wyglądać ładnie i możliwe programy do narysowania danej broni to: paint,gimp itd. broń może być w 3 d lub 2 d opisanie statystyk broni czyli lv,atak, mile widziane

oczywiście zakaz wysyłania gotowców, a teraz myślisz dlaczego taki konkurs, ponieważ narysować broń jest łatwo, a kiedyś taka broń może znaleść się na czyimś prywatnym serwerze, a to byłoby miłe zaskoczenie.

  • Jak mają być składane prace?

Prace w formie zdjęć lub filmu mają być wrzucane na strony typu http://imageshack.us/ lub na youtube, a na dole zdjęcia powinien widnieć napis w którym znajdzie się twój nick z mpc forum. Lub narysowanie broni na kartce A4 i zrobienie jej zdjęcia, a następnie wrzucić je na stronę która oferuję hosting zdjęć.

  • Jakie przewidujesz nagrody?

1 Miejsce Gold member

2 Miejsce Blue member

3 Miejsce Talon 15 %

  • Jaki ma być okres składania prac?

Z racji, że właśnie zaczęła się szkoła okres składania prac to 20 dni, ponieważ narysowanie broni nie powinno sprawić wyzywania dla was

Rozumiem, że może ktoś nie mieć talentu artystycznego ale dacie sobie radę :)

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs? : Ma polegać na najlepszym, rysunku którejś z postaci tj. Szaman, Wojownik, Sura, Ninja wykonanej w dowolnym programie.


  • Jak mają być składane prace? w formacie .jpg


  • Jakie przewidujesz nagrody?
  • 1 Miejsce: Gold Member
  • 2 Miejsce Blue Member
  • 3 Miejsce talon 15%
  • 4 Miejsce talon 5%


  • Jaki ma być okres składania prac?
  • 2 Tygodnie

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs?

Konkurs będzie polegał na zrobieniu jak najbardziej pomysłowego GamePlay z danego serwera.

W konkursie najlepiej byłoby, aby umieścić znak wodny mpcforum z rogu filmiku bądź po prostu przy wstawianiu filmiku napisać [Gameplay dla Mpcforum.pl By <swój nick>

W konkursie brane byłyby oczywiście pod uwagę wszelka kreatywność i pomysły.

  • Jak mają być składane prace?

W formie video na serwic youtube.com.

  • Jakie przewidujesz nagrody?

Przewiduję nagrody w postaci:

1.Miejsce: Gold Memember + 15 %

2 Miesce: Blue Member + 10%

3. Miejsce: Champion+ 5 %

  • Jaki ma być okres składania prac?

7 dni.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

  • Na czym ma polegać Konkurs?

Wykonanie ciekawej publikacji serwera, może być to czyiś serwer, niekoniecznie swój (grafika, treść, informacje itp.) Po czym przesłać do jury.

  • Jak mają być składane prace?

​PW

  • Jakie przewidujesz nagrody?

​1. Gold Member, 10%, wyróżnienie tematu przez 31 dni w dziale Publikacje serwerów.

2. 10%, wyróżnienie publikacji przez 14 dni.

3. 5%.

  • Jaki ma być okres składania prac?

14 dni.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Na czym polega konkurs?

 

Mamy 7-14 dni na zrobienie postaci na jakimś prywatnym serwerze, typu medium , przez ten czas expimy , robimy eq , po 7-14 dniach jest organizowany konkurs pvp , Konkurs wygrywa u którego wyjdzie najmniejsza średnia miejsca w konkursie pvp i poziomu który wyexpił, Wygląda to tak

 

Pozom postaci : miejsce w konkursie pvp

 

Jak oddawać prace?

Czytać wyżej, będzie jedna osoba która nie może brać udziału w konkursie i musi to nadzorować

 

Regulamin

Nie można wydać realnych pieniędzy na Item Shop

Możliwe jest zakładanie gildi , chodzenie razem w dungeonach

Dowolna jest każda klasa

Jest możliwość założenia tzw. "dropka" lecz ocenie podlega jedna postać

 

Nagrody

1.MPC Champion bądź Blue Memeber

2.Blue Memeber bądź Gold Memeber

3.Gold Memember

 

Dla każdego biorącego osoby w konkursie który weźmie udział w konkursie pvp i ocenie postaci dostaje -5% z paska ostrzeżeń. By dostać tą nagrodę , w grze mamy postać z tym samym nickiem co na forum , bądź będziemy wymieniać swoje nicki w temacie do tego przeznaczonym

 

Termin

 

7-14 dni

­

Opublikowano

Jak dobrze znasz świat metina?

 

Na czym ma polegać Konkurs?

raz na dzień (przez 10 dni) opisywane sa lokacje z metina ktore zawieraja:

opis miejsca

respiace sie moby

itd.

Jak mają być składane prace?

na pw do przewodniczcego jury, pierwsze 3 poprawne odp. otrzymuja pkt (1-3pkt 2-2pk 3-1pkt)

Jakie przewidujesz nagrody?

blue member

10%

5%

Jaki ma być okres składania prac?

codziennie :)

Opublikowano

Zapomniałem dodać, edit lekko pierwszego posta:

Pamiętaj że możesz dodać tylko jeden Pomysł Konkursowy! W temacie dodajecie tylko Pomysły, temat nie służy do Dyskusji.

 

Jeżeli chcecie coś poprawić w swojej pracy to korzystajcie z opcji "edytuj".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...