Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSPA PRZYGÓD SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyspa Przygód

 

Zawsze chciałeś pograć na kwadratowej masakrze u skkf'a ale nie

miałeś wystarczającej sławy. Pewnie też szukałeś serwerów tego

typu i znalazłeś same nieogary. Wyspa Przygód To serwer na bazie kwadratowej masakry jednak coś jest w tym serwerze wyjątkowego.

Gra odbywa się na 2 wyspach na których stacjonują 2 drużyny

RED i YELLOW po kontakcie z Adminem graczzostaje przydzielony do jednej z tych drużyn i od teraz razem z nimi wykonuje zadania i buduje się

na wspólnej wyspie.Wyspy nie są zbyt duże co utrudnia rozgrywkę

Co 2 dni na serwerze są zadania dla drużyn!

Na naszym serwie nie zobaczysz grifujących nieogarów tylko

zwyczajnych ogarniętych graczy i uprzejmą administrację.

 

 

 

 

 

MASZYNA:

 

SLOTY=10

 

RAM=1GB

 

Mimo wielu pluginów lekkie lagi

 

występują tylko przy 8-10 osobach

 

MAPA:

 

Podgląd wirtualnej mapy serwera

 

Świat:

 

Piękne wyspy

Z czystą

wodą

I mobkami które

chcą cię zabić

 

PLUGINY:

 

mcMMO

WorldSaver

Tree Assist

Giants

WorldGuard

DisguiseCraft

WorldEdit

LifeMC

Multiverse-Core

LWC

SkylandsPlus+

Gender

Scavenger

Be Herobrine

BloodMoon

CommandBook

CreativeGates

Minecraft Mobile Admin

trolltools

 

REKRUTACJA

 

Jak wyżej wspomniałem nie zapraszamy na serwer ludzi którzy

 

nie potrafią się zachować. Dlatego postanowiliśmy

 

przeprowadzić rekrutację:

 

1.Podanie (podanie ma być umieszczone pod tematem)

 

-Nick w grze

 

-WIEK

 

-Skype (Można podać na priv)

 

-Dlaczego nasz serwer

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

UWAGA po zatwierdzeniu na skype zostanie wysłany adres serwera

2.MUMBLE

 

Adres: mumble.csrv.pl

 

Port:

 

 

39516

 

Na muumble te same pytania co w podaniu

NIE ZAWSZE ADMINISTRACJA JEST NA MUMBLE

 

ADMINISTRACJA SERWERA:

 

pompek121:ninja:

 

prototype:ninja:

Opublikowano

SERVER HUJOWY ADMIN SSIE PAŁKE I LIZE HUJA A JA MU WYLIZUJE GÓWNO HUJ WAM W DUPY SZMATY JEBANE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA SSIJCIE MI HUJA SZMATY SRAM NA WAS I JEBAC WAS W CZOKO WASZE MATKI MI SSAŁYYYYYYY

Opublikowano

@UP nie grales tam... Nie zlozyles podania. Nie hejtuj bo ban powinien być.

 

-Nick w grze: ExperteX

 

-WIEK: 14

 

-Skype (Można podać na priv): expertex4

 

-Dlaczego nasz serwer: Podoba mi się pomysł typu "Kwadratowa Masakra"

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak, a nawet bardzo

 

NADAL CZEKAM!

Opublikowano

Nick: LoOoL lub Virusek1q

Wiek: 14

Skype: virtuozo1q

Dlaczego ten serwer: Spodobał mi sie pomysł z teami i chce sie zabawic na tego typu serwerze

Czy jesteś ogarniety: Uważam że tak bardzo dobrze znam pluginy interesuje sie informatyka prowadze kilka stron internetowych w jezyku HTML

452ad1a40e39676f8459f2ede44ce642.jpg

Opublikowano

-Nick w grze: LevelUp

 

-WIEK: 12

 

-Skype (Można podać na priv):dzikazmijka (GG:40021768)

 

-Dlaczego nasz serwer: PONIEWAZ BARDZO MI SIE PODAOBA TEN SERV I JEST OGOLNIE FAJNIE :] @up3 nie administracja wporzadku

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp:tak jestem umiem wszystko co potrzeba do gry z ranga kid mod i wyzej

 

 

i em ... gdzie ip ?? :D

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

-Nick w grze : frozen3 (No premium) (Mam 2 konto z premium) (ale wole na frozen3)

 

-WIEK : 14

 

-Skype (Można podać na priv) : frozenek3

 

-Dlaczego nasz serwer : Bo chciałbym się dostać na masakre ale jestem mało sławny więc spróbuje tutaj :)

 

 

CZEKAM NA DODANIE :)

 

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak umiem się zachować kulturalnie w stosunku do innych jak i do samego siebie :)

Opublikowano

-Nick w grze : frozen3 (No premium) (Mam 2 konto z premium) (ale wole na frozen3)

 

-WIEK : 14

 

-Skype (Można podać na priv) : frozenek3

 

-Dlaczego nasz serwer : Bo chciałbym się dostać na masakre ale jestem mało sławny więc spróbuje tutaj :)

 

 

CZEKAM NA DODANIE :)

 

 

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak umiem się zachować kulturalnie w stosunku do innych jak i do samego siebie :)

Nie stety ale nie ma takiego skype
Opublikowano

-Nick w grze: ZGS

 

-WIEK: 18 lat

 

-Skype (Można podać na priv): Nie posiadam, może pobiorę. Aktualnie mam ts3

 

-Dlaczego nasz serwer: Szukam ogarniętych ludzi do gry w minecraft.

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Oczywiście, jeżeli otrzymam dostęp do gry to sami sie przekonacie :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

-Nick w grze: ExperteX

 

-WIEK: 14

 

-Skype (Można podać na priv): expertex4

 

-Dlaczego nasz serwer: Podoba mi się pomysł typu "Kwadratowa Masakra"

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak, a nawet bardzo

 

 

CZEKAM NA DODANIE!

Opublikowano

serwer z gościami po 12/14 lat,

no niewiem. ale raczej będzie coś tego typu:

Gracz: dajcie mi diaxy ! xddd

Admin: nie !

Gracz: dajcie mi diaxy ! plissss . xddd

Admin: noo dobra .

 

A powinno być coś takiego :

Gracz: dajcie mi diaxy . oki ? xddd

Admin: /ban Gracz

 

.

nie polecam brać 12/14 latkow na adminow albo modow .

;]

Jeśli pomogłem daj likeee ;]

Opublikowano

-Nick w grze Het

 

-WIEK 13

 

-Skype (Można podać na priv)Mateusz1-9-9-9

 

-Dlaczego nasz serwer bo podoba mi sie to ze szukacie ogarnietych graczy i to

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp oczywiscie

Opublikowano

-Nick w grze: azulin1

-WIEK: 15 lat

 

-Skype (Można podać na priv): Posiadam , nazwa azulin1wp

-Dlaczego nasz serwer: Szukam tego typu serwerów .

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Jestem ogarnięty :P

 

 

 

:D

:O
Opublikowano

-Nick w grze - Topola

 

-WIEK - 16

 

-Skype (Można podać na priv) - nie posiadam mikrofonu :>

 

-Dlaczego nasz serwer - Ponieważ podoba mi się idea kwadratowej masakry i chętnie pograłbym na takim serverze :>

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - Tak jestem

Opublikowano

-Nick w grze: DemonMenPL

 

-WIEK: 14

 

-Skype (Można podać na priv): pawqub

 

-Dlaczego nasz serwer: Podoba mi się pomysł typu "Kwadratowa Masakra"

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak, a nawet bardzo

 

NADAL CZEKAM!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...