Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC4U - Zagraj z daronianem! [Wojny Gildii][Dedyk][200 slotów][No-Premium]


Gość TubakWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14300558244587465648.png

Czy pamiętasz, kiedy w maju tego roku grałeś na jednym z największych serwerów w Europie?

Niezapomniane zabawy i eventy, wywiązywanie się z obietnic oraz wkład ze strony adminów.

Wszystko to, dzięki daronianowi, który powraca na stanowisko opiekuna i zarządcy MC4U.

Chcesz go poznać, zagrać z nim i dowiedzieć się kim tak naprawdę jest "daronian"?

Wejdź już teraz!

 

 

81765542841661308080.png

Adres IP:

mc4u.pl:25565

 

Typ Serwera:

Wojny Gildii + RPG

 

Ilość Slotów:

200 miejsc

 

Zwierzęta i Potwory:

Tak, szybki resp

 

PVP:

Tak, poza miastem

 

Premium:

Nie

 

TeamSpeak3:

ts3.piterka.pl

 

Dodatkowe:

Prawie wszystkie pluginy i modyfikacje to autorska praca piterki!

Grając na serwerze, jesteś pewny stabilności i dobrej zabawy.

Zapraszając znajomych, masz szansę na wiele nagród.

 

 

14175969414017912924.png

Właściciel:

piterka

 

Opiekun i Zarządca:

daronian

 

 

Rekrutacja na adminów jest otwarta! Teraz właśnie Ty możesz dostać się do naszej ekipy.

 

 

 

97742768825036391170.png

Przywileje:

-rezerwacja slota (zawsze będziesz mógł wejść na serwer)

-kolor na tabliczkach i chatcie (poprzez wpis &1, &2 itp.)

-brak blokady "AFK" (nie zostajesz wyrzucony za AFK)

-dostęp do The End (czyli smok, smocze jajo, exp itp.)

-zachowujesz swe doświadczenie (nawet jak umrzesz)

-komenda /kit vip (dostajesz podstawowy ekwipunek)

-komenda /back (wracasz na miejsce gdzie zginąłeś)

-komenda /hat (możesz ustawić jakąkolwiek czapkę)

-komenda /sethome (tworzysz miejsce na swój dom)

-komenda /home (teleportujesz się do swego domu)

-komenda /repair (naprawiasz swój cały ekwipunek)

 

Koszt:

SMS 30.75 zł za bycie VIP'em przez 30 dni!

SMS 23.37 zł za bycie VIP'em przez 16 dni!

 

Dodatkowe:

Kupując konto VIP, otrzymujesz je na wszystkich serwerach MC4U!

Więcej w grze po wpisaniu /vip

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry na serwerze z przyszłością!

Wstaw poniższy status do sygnatury, profilu, opisu itp.

91.121.223.129:25565.png

 

 

11488379551309894239.jpg

 

56541580426173326629.jpg

Opublikowano

Zapraszam na serwer !

Jako właściciel mogę zapewnić, że gra u Nas dostarczy Wam

wiele wiele emocji i dobrej zabawy.

 

Już niedługo nowy plugin do autoryzacji: PiterkaAuth.

Dzięki niemu już nikt nie będzie podszywał się pod konta premium!

Opublikowano

Mam pytanie. Mapa ile ma dni/miesiecy:)

Jeżeli swieża napewno wbije

Nie jest stara. Wbijaj!

 

Wreszcie wraca daronian byl najlepszym adminem na mc4u zadnego chitera nie bylo

Też pamiętam te czasy. :-)

Opublikowano

@up

Nie jest stara tzn. ile ?

Nie umiem Ci powiedzieć dokładnie, ale nie oto chodzi. Idziesz po diamenty i w ciągu jednego dnia możesz mieć dobrą gildię. Reszta czasu to ciężkie walki, przeprawy i pojedynki.

Opublikowano

Nie umiem Ci powiedzieć dokładnie, ale nie oto chodzi. Idziesz po diamenty i w ciągu jednego dnia możesz mieć dobrą gildię. Reszta czasu to ciężkie walki, przeprawy i pojedynki.

Haha ... w jedną noc... Pogięty jesteś. Powiedziałbym że 10-20minut . BRAK ANTY XRAYA. Nikt nie pomaga , administrator wali piorunami jak poje... i nie patrzy czy ktoś stoi na drodze czy nie . Pomijam już fakt że pisałem że mam xraya a admin nic . Tak poza tym przed miastem od razu zabijają ,więc jedynym wyjściem jest ucieczka... Ale jaki to ma sens jak nie ma sethoma ,a żeby zrobić gildię trzeba wrócić i sprzedać w sklepie przedmioty...

 

2 zdania o serverze: Syf,syf i jeszcze raz syf. Pół servera ma diamentowe sety (niech zgadnę jak je zdobyli <xray>)

Opublikowano

Zapewne jesteś jednym z tych, którzy właśnie dostali bana. W ciągu 20 minut zbanowałem około 40 cheaterów, więc liczba graczy to uczciwe osoby. Dlatego też serdecznie zapraszam!

Opublikowano

Zapewne jesteś jednym z tych, którzy właśnie dostali bana. W ciągu 20 minut zbanowałem około 40 cheaterów, więc liczba graczy to uczciwe osoby. Dlatego też serdecznie zapraszam!

Nie dostałem bana ,chociaż sam się przyznałem do posiadania xraya...
Opublikowano

Za zaproszenie więcej niż 25 graczy możesz dostać Konto VIP na 30 dni lub stack diamentów!

Opublikowano

UWAGA!

Dodany został anty x-ray (Orebfuscator), drop diaxów, szmaragdów i złota ze STONE (OtherDrops),

oraz nasz autorski plugin do autoryzacji (/register, /login)

 

OD TERAZ NIE DA SIĘ PODSZYWAĆ POD KONTA PREMIUM !! (koniec z podszywkami, np. pod skkf)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...