Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+FRAKCJE[PL!] [NIETYPOWE BONUSY!] [MOZLIWOSC CRAFTOWANIA KOLCZUGI!] [BRAK LAGOW!] [NON-PREMIUM] ZAPRASZAMY!


SutisX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Pomysł na taki serwer przyszedł mi dwa miesiące temu,

 

zebrałem i zmodyfikowałem odpowiednie pluginy, wszystko

 

przygotowałem i udało się! Jest to nietypowy serwer,

 

ponieważ plugin na frakcje jest po polsku oraz można

 

craftować pancerz z kolczugi! Dodatkowo są również

 

ciekawe bonusy:

- Kopiąc kamień (stone) masz 0,40% szans na wypadnięcie kilku sztuk szlamu(od 2 do 5)!

 

- Kopiąc netherrack masz 0,40% szans na wypadnięcie kilku brodawek(od 2 do 5)!

 

- Niszcząc liście masz 0,60% szans na wypadnięcie kilku złotych jabłek(od 2 do 5)!

 

- Z rud złota oraz żelaza po wykopaniu wypada od razu sztabka!

Masz ciekawe pomysły na dodatkowe bonusy? Chętnie je dodamy! Swoje sugestie piszcie w komentarzach!

 

 

Craftowanie kolczugi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOGAWICE:

 

 

 

 

 

http://desmond.image...png&res=landing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IP: 176.9.92.111:25660

 

 

 

 

Slotów jest 25, jeśli będziecie grali to dokupimy i będzie 50, może jak będzie szał to dokupimy kolejne 50 i będzie 100 :)

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!

 

xD

Opublikowano

Są tu gildie i wojny gildi? jak są to fajnie i gram 100% jak nie tez gram i postaraj sie o gildie proszę.

Opublikowano

napewno zobaczę ale zależy mi na tym by serwer przez najbliższy czas nie zmieniał mapy, bo jak moje budowle maja zniknąć po kilku dniach to wiadomo;D

 

 

ale zapowiada się dobrze;)

 

eheh 25 na 25;D widzę że ciężko się wpakować na serwer, będziecie zwiększać ilość slotów?

Opublikowano

wierdz co server do du.. po 1 . nie bylo anty x raya to ludzie sobie kopali diax eq i gildia Huligans takie ma po 2. admin wyzywa 3.spawn do dupy ocena moja

 

-10/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...