Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer MC [FRAKCJE] [100% Survival] EVENTY I REK ON!


xAvonis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngSerwer MC Frakcje + SurvivalDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 94.23.243.35:25705

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 12 niedlugo wiecej

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

moze kiedys mcmmo

1337427292-U363900.png

[WLASCICEL]Juzio

1337427314-U363900.png

Serwer Ma:

-Autorskie Pluginy

-Mily Team

-Czeste Eventy

-GILDIE

-Jedzonko na spawnie ;p

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

HaH...

 

Nie polecam serwera a dlatego ze

 

h@ to nieogarniete dziecko które ma 10 lat i szuka 10h perrmisions na 1 range -,- omg

 

gracze sa tacy co chwile przezywaja bo co ? odszedlem od gildi i przezywaja...

 

uwazaja za dzieciaka i cos jeszcze dodam

 

juzio nawet jesli napiszesz na serwer 'Jesli napiszecie pozytywny komentarz na mpc dostaniecie diaxy' to i tak nikt ci nie wbije..

 

dostalem bana za wysadzenie mojej wioski ? twoje slowa 'to survival' Jeszcze ban Powód Nq LOL ?

 

Serio ty i 2 graczy to porazka 100 stopnia jesli macie rozum to nie wchodzcie na ten serw ;)

 

pozdro

Opublikowano

Liszowski jak wyzywasz graczy od

kutasów

, niszczysz wioske swojej gildii bo ci odwala , zachowujesz się jak 5 latek i wiele więcej to się nie dziw, dziwne że sporo graczy cie nielubi a ty święty itd

Opublikowano

Liszowski jak wyzywasz graczy od

kutasów

, niszczysz wioske swojej gildii bo ci odwala , zachowujesz się jak 5 latek i wiele więcej to się nie dziw, dziwne że sporo graczy cie nielubi a ty święty itd

 

Kutasów ? Prosze ja ciebie jesli ja juz mam przeslac ss jak wy klamiecie to by gdzies z 2k Mb przeslano niszcze wioske bo mi sie tak podoba 'na survivalu wszystko mozna'

 

Slowa [email protected] zachowuje sie na 5 latka ? popatrz na siebie chociarz nie klne przezywam i dostaje mute co 5 min.Sporo graczy mnie nie lubi ?

 

hah jakos 25 osób mnie lubi :)

Opublikowano
;) Liszowski ty nie klniesz i nie wyzywasz śmieszne. Btw ja kończę tu pisać bo warna za spam dostane jak masz coś do powiedzenia to na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...