Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Blokada zakładania gildii na KModzie dla iMetin.pl!


xDeStRuCtx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na reinor.pl nie da sie zalozyc gildii na kamermodzie od dnia startu i jest to duzo lepiej zrobione

10s55xy.jpg


 


Ładną grafikę dla Reinora dostarcza L&A Studio!


Kontakt do L&A Studio: 44934972

Opublikowano
na reinor.pl nie da sie zalozyc gildii na kamermodzie od dnia startu i jest to duzo lepiej zrobione

Jestem ciekaw w jaki sposób, zrób proszę tak jak ja ;)

 

Widzialem juz na niejednym serwie ze wyskakuja komunikaty typu masz za malo golda pomimo tego ze majac na 40lv 200k da sie normalnie zrobic gildie

Kaska jest już ograniczona w game, a lvl domyślnie nie.

 

Brawo, jak już Santriel się chwalisz to na gladorze jest to od miesięcy.

wątpię, że w game.


 

Opublikowano

Moj Team udostepnil Takiego Questa jakies 4 mies temu.

true :)

 

btw szkoda że ulepszasz imetina a nie zrobisz jakiegoś swojego nowego hard serwa :)

 

@anty

no fajnie to zrobione

Opublikowano

na reinor.pl nie da sie zalozyc gildii na kamermodzie od dnia startu i jest to duzo lepiej zrobione

Od startu? zrobilem juz z 5 gildi ^ ^ i bez bicia 300zolnierzy

1345630884-U717477.gif
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...