Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie umiem załączyć poprzez Steam


GoldenCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem włączam w Steam "Graj" a tu nagle nic.. czekam dość długo z 1h i nic to samo stoi w miejscu nawet żadne okienko nie wyskakuję Reinstalowałem grę 2 razy i to samo.. Jakieś powody i rady ?

image.png

Opublikowano

Wejdź w Menedżer Zadań, potem zakładka Procesy i znajdź proces steam.exe lub coś podobnego, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i ustaw dla niego większy priorytet, mi to często pomagało jak mi jakaś gra ze Steama nie chciała odpalić.

Opublikowano

Możliwe, że przez Steam nie działa, ponieważ inna firma przejęła gierke.

Ściągnij ją z ava.aeriagames.com

Opublikowano

Na steamie ściąga 30 minut a na aeria 3h :x

Nie wiem czy warto ściągać z aeri dlatego iż jak gra mi się nie spodoba to zmarnuje 3h ;o

Flinn ja mam windows 7 :P

image.png

Opublikowano

Pobrałem z aeri i niestety wyskakuje mi co chwilkę błąd albo nie umie połączyć z serwerem albo trzeba wysyłać raport do Windows :O Co robić ?!

Przed chwilką uruchomiłem grę patrze cieszę się a tu pisze po uruchomieniu gry "Connection Failed" to chyba jakieś żarty....

Obym nie stracił 4h czekania !!!!.....

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...