Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PsychoCraft][150slotow][ts3][HARDCORE][0 lagow][1 osoba VIP ! ][NO-PREMIUM]


DomsoPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: PsychoCraft

 

strzalka.gifIP serwera: sv.soban.pl lub jak komus nie dziala sv.soban.pl:25565

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Hardcore

 

strzalka.gifHosting Serwera: VPS

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: NIE

 

strzalka.gifSloty: 150

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Nasza slotka tajemnica a co :D ?

 

strzalka.gifZałoga: [Wlasciciel]Domso , [HeadAdmin]Seerp , SZUKAMY DOSWIADCZONYCH ADMINOW , MODOW , BUDOWNICZYCH !!!

 

 

D.png

strzalka.gifWitajcie ! Przed wami serwer PsychoCraft !

Jest to hardcore ! Jak zginiesz dostajesz bana na 7 dni !!! Wiec sie pilnuj !

Mozna sie odbanowac ... PROSZE CZYTAC WSZYSTKIE TABLICZKI !!! TAM JEST CALE INFO !

 

 

ZAPRASZAM NA NASZ TeamSpeak 3

 

IP: ts.soban.pl

 

Szukajcie kanalow od gory

 

strefa odzielona ~~~~~~~~~~~~

 

ADRES SERVERA:sv.soban.pl

 

itp. i tam beda

 

kanaly : MC l Team 1 - do 5

 

I tam wbijajcie ZAPRASZAM !

Opublikowano

Wszedłem na serwer.

;)

A więc.

Pluginy ogarnięte, nie ma żadnych bugów, tylko czity działają ale no przed Nodusem się zabezpieczyć niestety praktycznie nie da...

Mapa ładna. Widać, że się postarała ekipa tylko troszkę niedopracowana no i jakoś mało tych budowli.

Administracja miła, odpowiada na większość pytań.

Jedyny minus duży jest taki, że nie ma strony WWW a to jest konieczne przy Hardcore...

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...