Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] O co chodzi z TF2WH i pytanie jak łatwo kupić premium ?


MamFarta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka !

Mam 2 pytania.

O co chodzi z TF2WH ? Trzeba mieć premium i na czym to polega ?

Mam też pytanie odnośnie kupna premium na TF2. Czy można jakoś kupić premke za sms czy coś podobnego ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Bez premki możesz się wymieniać tylko przedmiotami otrzymanymi od innych graczy, więc praktycznie nic tam bez niej nie zrobisz.

TF2WH odradzam - traci się tam na każdym kroku.

klasyk warty 2 scrapy, czyli 4 bronie, kosztuje tam 990c. Scrap można sprzedać za 410c. Czyli klasyk kosztuje tam o 0,41 scrapa więcej niż normalnie! Płacąc w broniach (140c/szt) wyjdzie jeszcze gorzej

Lepiej ogarnąć

tf2tp.com

tf2op.com

 

Nigdzie nie widziałem opcji kupna przez SMS, ale jeśli gdzieś taka jest, będzie to wydatek powyżej 50zł.

Opublikowano

@UP

 

,,Traci się na kazdym kroku'' ... Ta... ja na tym zarobiłem pare kluczy, tam taniej się kupuje ale i taniej się sprzedaje, a ja kupuje coś z tego i sprzedaje w normalnym tradzie z zyskiem itd i jestem na dużym + :D

76561198018588473.png
Opublikowano

W twoim przypadku to na serwerach. ; ) Bo na takich stronkach ludzie wolą kupić czapkę, a nie broń. A na tf2wh sprzedajesz botowi itemy i dostajesz creditsy, za które możesz kupić coś innego.

0eab14ddf550.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...