Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][NOWA WERSJA] mc4U Jail BreaK [100 slot][autorskie pluginy][darmowe skiny, pelerynki][automatyczne cele]


cs-wtf_piterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do moderacji:

Jeżeli coś zrobiłem nie tak w prezentacji proszę o edytowanie jej a NIE JEJ USUWANIE.

Proszę także o usunięcie poprzednich zapowiedzi/reklam serwera. TA prezentacja

jest najnowszą oficjalną

:D

Dziękuję z góry.

 

 

Cóż tu dużo pisać. Ostatnia wersja serwera poprostu się nie udała.

Zaczęliśmy prace nad nową wersją serwera.

Jakie będą zmiany?:

  • Nowa, lepsza, nie zbugowana mapka
  • Nowa wersja klienta (oparty na wersji 1.3.2 z dodanym OptiFine)
  • Dodany autorski plugin "Piterka Gangi" (*)
  • udoskonalony Launcher ( od teraz osoby z kontem premium logują się bez rejestracji -
    jest ona wykonywana automatycznie podczas 1 logowania :] )

 

"Piterka Gangi" będzie zawierał:

  • zarządzanie gangiem (kupno gangu, dodawanie/usuwanie/awansowanie członków, usuwanie gangu)
  • zarządzanie poziomem gangu (oddawanie EXP'a na gang)
  • zarządzanie punktami gangu (1LvL gangu = 1 pkt) - potrzebne do kształcenia skilli
  • różnego rodzaju skile typu: szybsze kopanie, szybsze poruszanie się, itp.

 

(*) - plugin jest w trakcie projektowania. Zostanie on wprowadzony

najprawdopodobniej w trakcie działania serwera, gdy skończę go pisać :]

 

 

 

PAMIĘTAJ:

By zagrać na serwerze musisz posiadać nasz

Launcher:

pobierzasd.png

Skan:


https://www.virustotal.com/url/f8d90b91e1891813b0d7e301b8b2a3d48bcae8ab390d8e6d9de55f1d0ed4b38a/analysis/1346318339/

 

 

 

logo_blank.png

Prezentuje:

 

logo_jail.png

 

Szukasz czegoś nowego?

Zawsze chciałeś poczuć jak to jest być więźniem?

Oto serwer dla Ciebie !

 

 

Zbieraj kasę i walcz o przetrwanie

w więziennej dżungli!

 

 

INFORMACJE OGÓLNE:

Nazwa serwera: mc4U JailBreaK

Typ serwera: JailBreaK (ucieczka z więzienia)

Ilość slotów: 100 ( jak na razie wystarczy :] )

IP serwera: mc4u.pl:25555

Premium: NIE (POTRZEBNY LAUNCHER !)

 

 

CIEKAWOSTKI:

  • Ze zwykłego kamienia (stone), oprócz cooblestone, może wypaść diament, złoto oraz szmaragd !
  • Łowiąc ryby możemy trafić na różne przedmioty, np. buty, zbroje, rudy.
  • Istnieje szansa, że zabijając gracza wypadnie nam DIAMENT.
  • Na naszym serwerze możesz zmienić sobie skina, pelerynke za darmo (nawet jak nie masz premium !).
  • Za użycie teleportu do następnego sektora płacisz tylko 1 raz.
  • Możesz wynająć sobie celę, gdzie będziesz mógł zamieszkać.
  • Surowce w kopalniach odnawiają się automatycznie co 30 minut !
  • Możesz dostać kasę za czas spędzony na serwerze.
  • W craftingu możesz naprawić dowolny przedmiot!
    (Na środku kładziemy przedmiot do naprawy, a po jego prawej stronie
    materiał, z którego został wykonany, np żelazna zbroja - sztabki żelaza)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

START SERWERA WKRÓTCE...

 

Kto chce pomóc - proszę nich pisze do mnie na PW.

 

 

Pozdrawiam, piterka.

Opublikowano

Serwer ON czy to zapowiedz ?

 

EDIT

 

Nie da sie zarejestrować ... Podaje login i ładuje sie i nic

1390144171-U592769.png


Opublikowano

A czy ten pierwszy serwer wystartował?

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Pierwsza wersja serwera wystartowała, lecz pojawiły się błędy.

Teraz będziemy uważać by ich nie popełnić 2 raz.

Dodatkowo ludzie skarżyli się na lagi - dlatego wgrywam OptiFine.

Opublikowano

Aha :) Zapytałem się, ponieważ pobrałem launcher a nie mam IP ponieważ nie widzę go nigdzie ani nie jest zapisane na launcherze.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

UPDATE:

- aktualizacja klienta na 1.3.2

- aktualizacja pluginów oraz bukkita na 1.3.2

- przeróbki związane z autoryzacją (w bukkit oraz kliencie)

- dodanie OptiFine do klienta

 

WASZ KLIENT ZAKTUALIZUJE SIĘ AUTOMATYCZNIE :D

 

 

ZACZYNAMY TERAZ BUDOWĘ MAPKI !!!

Opublikowano

A jakie IP pierwszego serwera?

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

mam problem bo gdy próbuje sie zalogować na strone lub do launchera to pisze że błędne hasło lub login a wszystko mam dobrze z góry dziękuje .

77ced117cbd66e3ee1f3c806bf92db29.jpg

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...