Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SkyHIGH [SkyBlock] [Start już dziś, tj. środa] [1.3.2/1.3.1] [100 Slotów] [NO-WL] [Dedyk] [Dawno nie grałeś na takim serwerze!] ZAPRASZAMY


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP ZOSTAŁO PODANE

 

 

 

 

1346055795__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: SkyHIGH

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: 94.23.92.96

 

1346055851__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 100

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: SkyBlock

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Nie

1346003482__de2zjo.gif PvP: Nie

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta i Potwory: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Idealne pod SkyBlock

1346055890__zalogaserwera.png

Rekrutacja on, jak narazie jest: MrChep wlascicielem - Pisać na forum podania, forum będzie podane na SPAWNIE!

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Jako iż widziałem mało SkyBlocków, "dopracowanych" jeżeli takie były... Postanowiłem stworzyć taki unikatowy serwer. Idealny dla każdego!

 

U nas nie musisz rozwalać liści ręką aby zdobyć sadzonkę, gdy zetniesz pień, one automatycznie znikają a sadzonki pojawiają ci się w ekwipunku !

 

 

Mamy własne Forum oraz TeamSpeaka

Forum: Podane na spawnie, ponieważ nie można chyba zamieszczać.

TeamSpeak na spawnie, ponieważ nie wiem czy można tutaj podać, jeżeli można forum i TS proszę jakiegoś moderatora o napisanie

logo8.png


 


Niedługo...

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny serwer, na pewno wbije. Czekałem na taki. :)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Koledzy o co kaman mamy już 18:00

 

ip koledzy....Ip koledzy......ip koledzy....

 

Jakies problemy czy cuś?

 

Hellow dawajta ip :D sorki że tak troche po wiesniacku xD

Opublikowano

Mc lucka Oby serwer nie byl nie wypalem juz czekalam na taki jeden realny ''niby'' i kto sobie tylko jaja robil i dawal screeny z google tylko udawal on niby stworzyl wtedy w 6 miesiecy wlasne mody i pluginy ps. nie chodzi mi o ten temat tylko o inny

Opublikowano

Witam.

Napewno wejde bo jestem zanajomiony ze skyblokami :)

Moje podanie napewno się też tam pojawi :P

Mój nick: Kardier

 

Ps.: Mam prośbe do ciebie MrChep a mianowicie wysłałbyś mi na pw. (pliki skyblock przez skype )

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Pansmietanka: My chcemy ip!!!!!

Madzik89: my chciec ip

Husiek: dawajta to ip

Vertez: kurcze jego raz dajecie ip czynie

 

polskipingwin: kurka wodna czekam juz ruski miesiąc

sir-truskawka: @up :)

 

Kinaczewa: Ja cie nie moge szkoda ze tu nie moge przeklinac tak sie nei moge do czekać serwera

Opublikowano

Eurola: nie gralam w minecrafta 6 miesiey help me! serwer bedzie zarąbisty

 

hac gramy razem???? na jednej wyspie???? moj nick: Kinga

Opublikowano

MY CHCIEC JUZ GRAC MY CHCIEC JUZ GRAC MY CHCIEC JUZ GRAC MY CHCIEC JUZ GRAC MY CHCIEC JUZ GRAC

 

Tex racjusia :D

 

MY CHCEMy juz grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Słuchajcie! Mamy malutki problem, ale to nie znaczy że serwer nie wystartuje! Proszę zachowajcie cierpliwość !!!

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...