Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

naciagniecie i skrecenie nadgarstka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to czyms groozi? bylem u lekarza i kazal to usztywnic, i tak zrobilem. dodam ze dostalem z pilki dosc mocno. w chuj boli, ale obronilem ;x

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Raczej nie grozi niczym poważnym .No wiadomo ręka np po złamaniu to już jest mniej odporna i łatwiej o to by sobie coś w nią zrobić ( przypadek Ja ) .Smartuj to Altacetem i weź sobie taką opaskę załóż po 2 tygodniach nie będziesz pamiętał.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

po zlamaniu* to oczywiste ze jest najmiejszy problem, zrosnie sie i bd dobrze

skrecenie stawu jest najgorsze bo zazwyczaj sie komplikuje, na pewno bedziesz go dosc dlugo odczuwal, strzelanie czy bóle przy wysilkach(no chyba ze slabo sobie skreciles) co najwyżej mogłeś sobie uszkodzić chrząstke wzrostu, i jeżeli ci lapy jeszcze rosna to wtedy zobaczysz czy bedziesz mial krotsza którąś z kosci przedramiennych, najszybciej zobaczysz to po deformacji nadgarstka lub lokcia( ale jezeli w chuj sobie nie naruszyles stawu to nie powinna wystapic ta dolegliwość

i jeszcze duzo komplikacji których moze wystapic, ale lepiej cie nie strasze wiecej, bo pewnie i tak bedzie wporządku, a jak nie to znajdziesz specjaliste

Opublikowano

radze posłuchać lekarza i usztywnić. ja raz skręciłem palec wskazujący i nic z tym nie zrobiłem. wiec się troszkę krzywo zrósł ;p

Opublikowano

Czy to czyms groozi?

Jeżeli nie usztywnisz i to "olejesz"

 

 

"Możliwe powikłania:

uszkodzenie ścięgna lub mięśnia, złamanie, zniekształcenie, osłabienie stawu."

Opublikowano

Miałem to samo i to dokładnie. Też stałem na bramce i bardzo mocną piłkę wyjąłem. Poszedłem do lekarza, okazało się że skręciłem nagarstek i naciągnąłem ścięgna. Nie usztywniałem, ale lekarz mi polecił, żeby to robić. Do tego przepisał mi spray o nazwie "dicky". Powinieneś go dostać w pierwszej lepszej apece. Co prawda bół przeszedł po jakimś tygodniu, ale do dziś mam tak, że jak jakoś nadwyrężę to boli( zbyt długo męczące ćwiczenie wkonuje). Taka pozostałość ...

 

@Edit

Oczywiście ból nie jest jakiś mocny i cały czas, ale czasem w złym momencie się przytrafia :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...