Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xcrafters Serwer dedykowany[150 slotów][MINESHAFTER][SV][Klny][Jem rybę][Arena PVP]


adasko2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Chcę zaprezentować serwer do gry MINECRAFT.

Serwer ten jest dedykowany, czyli jest włączony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Serwer postawiony na maszynie 8 gigowej (RAM) i sprawia się świetnie nawet przy 80 graczach na serwerze. Ważna wzmianą jest to że serwer działa na "mineshafter squared" oczywiście gracze z ORGINALNĄ GRA nie potrzebują mineshaftera.

Jest to serwer oczywiście non-premium a wszyscy gracze są mile widziani (o ile przestrzegają regulaminu i nie używają heatów)

 

 

 

Na serwerze włączone jest włączone PVP (poza spawnem) a gracze mogą tworzyć swoje klany (gildie, frakcje).

Na spawnie możesz znaleźć ciekawe skarby oraz inne atrakcje.

 

Koniec opisu, czas na screeny :)

Spawn z widoku ptaka. (w nocy)

post-340722-0-72691400-1346787320_thumb.png

 

 

Strowiec na którym się rodzimy.

 

 

post-340722-0-07230700-1346787499_thumb.png

 

 

post-340722-0-84359100-1346787643_thumb.png

 

Spawn.

 

post-340722-0-91663900-1346787692_thumb.png

 

post-340722-0-04597600-1346787707_thumb.png

 

 

"Piękna" świnka miesodajna :P

 

post-340722-0-27203600-1346787935_thumb.png[f

 

Sklep

 

post-340722-0-94915200-1346787976_thumb.png

 

Żuczek z startowymi itemami

 

post-340722-0-64229800-1346788043_thumb.png

 

Świątynia Blaze'a

 

post-340722-0-10339500-1346788180_thumb.png

 

 

post-340722-0-67860100-1346788190_thumb.png

 

Arena PVP (zmechanizowana)

 

 

post-340722-0-45659600-1346788326_thumb.png

 

 

post-340722-0-35315100-1346788340_thumb.png

 

 

 

 

Ip. serwera: xcrafters.pl

Ip. TS3: xcrafters.pl

Strona serwera będzie zaktualizowana do 6.09.2012

Serdecznie zapraszam na serwer i życzę miłej zabawy.

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

Opublikowano

Sewer beznadziejny. Pierwszy raz wbiłem, już przekonałem się o administracji. Same dzieciaki, które nie potrafią pomóc! Powtarzacie się z budowlami, które są gówniane i wzorujecie się na starej mapie z jednego serwera. A poza tym nadal macie straszne lagi! I od razu mówię, że to nie przez mój internet ;3 Odradzam ;/

Opublikowano

tak, wybuchy dzialaja maniekLBN

 

no widzisz a mi nie laguje wcale, nie wiem dla czego sadzisz ze administracja to dzieci, skoro wymóg to 16 lat? Fanatical

 

Sewer beznadziejny. Pierwszy raz wbiłem, już przekonałem się o administracji. Same dzieciaki, które nie potrafią pomóc! Powtarzacie się z budowlami, które są gówniane i wzorujecie się na starej mapie z jednego serwera. A poza tym nadal macie straszne lagi! I od razu mówię, że to nie przez mój internet ;3 Odradzam ;/

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

Opublikowano

Aby wejść na serwer potrzebujesz Mineshaftera squared http://www.mineshaft...d.com/downloads ściągnij, załóż konto na stronie mineshaftera ściągaj clienta i graj (wchodzisz przez mineshaftera)

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

Opublikowano

16 lat... Już to widzę, chętnie bym z "niedzieciakami" porozmawiał ;3. Może macie wymagany wiek, ale wasze zachowanie zupełnie nie pasuje do tego wieku. Nie ogarniacie ortografii i ignorujecie zapytania, nawet na ts. Z nikim nie da się tam porozmawiać... Porażka. A sama mapa do dupy! Jeszcze raz NIE POLECAM

Opublikowano

Prosze o zamkniecie

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...