Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Włączyć Server Jednym Kliknięciem.


TG.

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Na początek potrzebujemy programu "Tasker"

http://rapidshare.com/files/103786713/Tasker.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/102ae0980055ebb9ac788e892fee9aec2cf3c2a1de6f573580688687dc8a8b71-1249173150

 

Teraz dajemy Recorder>Start Recording i sami włączamy teraz server. Gdy włączymy dajemy Recorder>Stop Recording . Teraz File>Save as zapisujemy. I za każdym razem gdy chcemy włączyć server wczytujemy w programie tasker nasz plik i klikamy playback (to zielone).

I tak możemy włączać nasz server jednym kliknięciem.

SS:

 

q2k0vy5h4yfytfzvbu0.png

 

Przepraszam za to jak wyglądają ss ;)

 

Pozdrawiam, Gumis :D

 

P.S. Pamiętajcie, że za każdym razem musi być ta sama rozdzielczość, i okno Virtual PC i inne w tym samym miejscu.

1114820.gif

Nakarm!

 

 

C A T S

 

 

x-neko08.gif

x-yasshan4.gif

x-crun.gifx-catspell.gif

 

 

Opublikowano

Ale, w jakim sensie musza byc w jednym miejscu ? Na tych samych pikselach ? To przeciez sie bedzie dlugo ustawialo ;)

 

Według mnei sposob nie przydatny ;)

Pasjonat
Opublikowano
Ale, w jakim sensie musza byc w jednym miejscu ? Na tych samych pikselach ? To przeciez sie bedzie dlugo ustawialo ;)

 

Według mnei sposob nie przydatny ;)

 

Chodzi o to, żeby np. przycisk Action>Reset mieć w tym samym miejscu bo program Tasker zapamiętuje ruchy myszki i zawsze będzie klikał w to samo miejsce.

 

1114820.gif

Nakarm!

 

 

C A T S

 

 

x-neko08.gif

x-yasshan4.gif

x-crun.gifx-catspell.gif

 

 

Opublikowano

czasami sie przyda jesli tasker zapisuje tez to co sie pisze :D bo w hamachi caly czas na nowo trzeba sysinstall robic, tzn. przynajmniej ja tak mialem ;o

brak ;<

Pasjonat
Opublikowano

@Up Zapisuje to co się pisze, bo inaczej to nie miałoby sensu.

To jest po to by zaoszczędzić sobie klikania i pisania.

1114820.gif

Nakarm!

 

 

C A T S

 

 

x-neko08.gif

x-yasshan4.gif

x-crun.gifx-catspell.gif

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...