Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam DARMOWEGO programu do montażu filmów


Snickers1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie szukam DARMOWEGO programu do montażu filmów

powtórzę DARMOWEGO i żeby niebyła wersja demo

 

 

Mógłby mieć wiele funkcji ogólnie rzecz biorąc potrzebuje go do zrobienia filmu do szkoły ( i żeby dało się fajne intro zrobić )

mam Windows Movie Maker ale on jest tylko do montażu a ja intro potrzebuje takie fajne

 

Więc piszcie

 

Za przydatną odpowiedz daje like i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Odpowiedź jest również prosta co pytanie:

Nie ma!

Jedyne programy darmowe z demo to Camtasia Studio, Sony Vegas Pro 11 - albo jak chcesz to Adobe After Effects w Trialu

Nie licz na cudne programy za darmo - jedyne ten WMM Ci pozostaje ;)

5gubmKI.png

Opublikowano

Co do programów z obróbką wideo:

http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-i-edycja-filmow,Kategoria,Windows,46.html

Jednak do intra bardziej nadaje się taki program jak Cinema4D lub Adobe After Effects ^_^

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Wcale nie musi crackować, może ściągnąć wersję testową (trial). Co do blendera - jeśli nie umiesz się nim posługiwać, to w googlach jak i na YT znajdziesz dużo poradników dot. tego programu :P

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Camastasia Studio 8 :D polecam sam używam i jestem zadowolony, są kygeny :D

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Pytanie odnosnie Sony Vegas .

Lepiej go pobrac -z crakować i w nim przerabiać czy blender ?? Chodzi mi o jakos i wybór przeróbek w tych programach , który lepszy ? mam sony vegas Pro 8 jak będzie potrzeba ściagnę 11 cy tam 12 ,. Słyszałam o blenderze i tu mam dylemat . Czy ktoś kto korzystał z tego i z tego może powiedzieć które lepsze?:)

L7VaIos.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...