Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Survival + Freebuild + Frakcje] Gotowa paczka Bukkit 1.3.2 by GelakPL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym wam zaprezętować moją gotową paczkę bukkit 1.3.2! W paczce są pluginy należące do grupy Survival, Freebuild i Frakcje!

 

Spis pluginów:

 

AntiCreeper - plugin zabezpieczający przed wybuchem creeperów!

ChatManager - plugin wyświetlający rangi na chacie!

ChestShop - plugin dodający skrzynkowe sklepiki do gry!

Essentials - plugin dodający podstawowe komendy czyli /spawn, /home, /warp, itp.!

Factions - plugin dodający do gry gildie!

iConomy - plugin dodający do gry pieniądze!

LWC - plugin dodający zabezpieczenia do drzwi, włazów, skrzynek!

MagicCarpet - plugin dodający do gry magiczny dywan!

OnlineSigns - plugin dzięki, któremu możemy sprawdzić czy ktoś jest dostępny!

PermissionsEx - plugin dzięki, któremu można dawać rangi na serwerze i przydzielać uprawnienia!

TimeIsMoney - plugin dający kasę za grę na serwerze!

WorldEdit & WorldGuard - pluginy odpowiadające za edycję świata, tj. dawanie cuboidów, itp.

xAuth - plugin uniemożliwiający kradzież nicków!

 

 

 

Lista rang:

 

 

Gracz

VIP

Moderator

Admin

HeadAdmin

 

 

 

Download:

 

 

 

Skan:

 

 

1319702.jpeg

Kliknij obrazek, aby powiększyć!

 

 

 

Liczę na LAJKI! Paczkę będę się starał aktualizować!

 

PS. Nie możesz sobie poradzić z konfigurowaniem serwera?? Napisz do mnie na GG: 22172211! Pomoge!

Opublikowano

Usuń AntyCreeper bo jest możliwość ustawienia tego w WorldEdit.

 

Dodaj iChat - Odpowiada za kolorowe rangi, i MultiVerse to może skorzystam.

Opublikowano

heheheheheh

 

xAuth - plugin uniemożliwiający kradzież nicków!

 

no nie wiedziałem o tej opcji xauth ale OK skoro tak twierdzisz :huh: heheh :D

 

Kolego up @no jest ChatManage wiec poco ichat

 

A co z twoim zdaniem NBDS to sięz tobą w 100% zgadzam, to najgorsze co może być FB+FACTIONS nobki będą nakurfiać claimy na mieście i tyle zabawy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...