Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NOWOŚĆ!][LightSurv][24/7][0 lag!]PolishCraft - Serwer stworzony dla Ciebie!


AvaterysPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPolishCraftDiamond_%28Gem%29.png

 

 

1337425554-U363900.png

 

 

de2zjo.gifAdres IP: 91.234.217.207:10

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20 (wkrótce 40)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

 

1337425569-U363900.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane :)

 

 

1337425578-U363900.png

AvaterysPL, Appic121

 

 

1337425590-U363900.png

 

 

 

 

1336669726-U363900.png

 

;D

Opublikowano

Dbl :

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/718221-nowe-ip40-slotlightsurv2470-lagrealcraft-serwer-stworzony-dla-ciebie/#entry5191347"]http://www.mpcforum.pl/topic/718221-nowe-ip40-slotlightsurv2470-lagrealcraft-serwer-stworzony-dla-ciebie/#entry5191347[/url]

Człowieku ja ci nie popuszcze w każdej reklamie ci tak powiem , co ludzie ci śmiecie napisali pod tematem to zmieniasz ?

 

Do administracji :

Proszę dać mu warna z dbl.

 

Do zamknięcia !

Opublikowano

@UP

Człowieku... ogarnij się wreszcie.

To nie Ty jesteś od rozstrzygania czy jest Dbl czy nie. Ty napisałeś tu 6 postów więc gówno masz do gadania.

A do zamknięcia nie jest temat tylko Twój ryj...

I przepraszam, nie będę się poniżał i rozmawiał z Tobą.

Dorośnij przynajmniej do mojego wieku i możemy pogadać. ;)

A jeszcze raz powiesz na moich drogich Graczy śmiecie to porozmawiamy inaczej. Mogę Ci shakować Windowsa w 5 minut. Chcesz tego?

Nie?

To uprzejmie proszę o kulturę.

 

I nie mówię tego dlatego, bo nie chcę żebyś wyrażał negatywną opinię o serwerze!

Każdy ma prawo do wyrażania opinii ale jeżeli nie masz żadnych dowodów to sorry. Wyjazd gościu. : )

 

Tak w ogóle Virus.

Chcesz podyskutować ze mną?

Nie ma problemu.

Zapraszam na TeamSpeak gdzie są również inni gracze, ciekawe czy potwierdzą takie zachowanie administracji która jest już na serwerze dobry miesiąc i ani jednej skargi nie było. ;)

 

:D

Opublikowano

a ja ten temat do administracji zglaszam ..

dlaczego?

po 1. Spamujesz.

po2. nie mozna reklamowac forum

 

aa i ps. On ma te marne 6 postow ale nie spamuje tak jak ty !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...