Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Wykryto kod ? czy mam szanse na unbana.


ojciec mpc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, może na początku zacznę od tego że popełniłem błąd który sobie wypominam w listopadzie 2011 roku kupiłem sobie Call of Duty - MW2 najczęściej grałem w trybie multi, tak więc wymyśliłem że będę lepszy jeżeli ściągnę sobie jakiś wspomagacz nieświadomy co się stania,pograłem tak z trzy dni a nagle patrze "wykryto kod" sprawdziłem w necie co to jest okazało się że to ban za cheaty teraz jest mi tego szkoda więc pytanie, czy jest szansa na unbana ? mineło dużo czasu ... chciałem poprosić rodziców aby pojechali ze mną do empika niestety najbliższy mam z 64 km drogi ...bo to jest w rybniku tak zwany "focuspark" często tam jeździmy tylko "nie pozwolę ci kupić tej gry pieniądze się wydaje na ciuchy" to są moje pieniądze i chyba ja decyduje na co je wydać nie ? no chyba nie do końca dlatego chce z powrotem zagrać w MW2

"Ojcowie gineli, a my dziś mamy wszystko"

Opublikowano

Niestety nie ma takiej możliwości , mi raz się zdarzył unban w mw2 , ale nic nie zrobiłem , musieli mieć jakiś błąd na serwerach , w każdym bądź razie jedynie zostają ci alternatywy jak 4d1 , ale niestety forum nie popiera piractwa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...