Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftPolska [1.3.2] [SERVER SURVIVAL + FRAKCJE ] [WOJNY GILDII] [MCMMO] [OGARNIĘTA ADMINISTRACJA][FACTIONS] ZAPRASZAM !


VirusVX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radze dać pare screenów będzię większa zachęta, ale nie samego spawnu xD ( na spawn dużo ludzi ma wyjebane )

 

1. Pytanie

A o jakiej kwocie ta składka miała by być ?

2. Grafik Komputerowy

Potrzebujecie grafika komputerowego?

3. Strona Internetowa

Macie forum serwera ?

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

SERWER DZIWNY CHODŹ PRAWiNNY

 

Boooooooyaaaa

 

Przychodzi pingwin rymujac alfabet a tu nagle szostak lata w samyyych bokserkach

bez gif.

Opublikowano

jak milo jeden ma xray i speed hack a 2 innych caly diax sex z enchantem pozdro dla nowych bo nie da sie z takimi grac

ps diax set na start???? omg co za serwer ....

Opublikowano

@up

Diax set na start ? czy raczej diaxowy kilof dziecko ....

 

Zapraszam na serwer nowych dodana jest Ranga :StraznikPVP ktory bd was bronił !

Opublikowano

Nie grajcie tu. Coś na cheatach mnie zaatakowało. Pewnie ten speedhack o którym mowa kilka postów wyżej. Ze spawnu nie wyjdziecie.

 

 

Jak zwróciłem uwagę na oszustów, zostałem wyrzucony z serwera.

 

Nie wchodźcie na ten serwer. Ci co mówią, że jest fajny, to tak naprawdę administracja.

 

grpl_anim2.gif

 

Opublikowano

@up

Kicknołem cie dziecko bo co chwile : dasz mi brodawki ? a dasz może to tamto dziecko ? jesteś zwykłym hejterem ! !

 

Zapraszam na serwer

Opublikowano

serwer lipa nie da sie wyjść ze spawna każdy ma x raya i cheaty a admin sam potwierdza ze ci z ful enchantem dostali od niego eq

Opublikowano

haha potwierdzam ? ? ? ?

 

Nikomu nie dawałem eq a ty dziecko niedośc , że masz nick : Piezeg jak ostatnie gówno? to pisałes admin dasz eq i pisałeś zrub zamiast zrób jesteś infantymnym dzieckiem .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...