Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Jak to zmienić - kolor biustu w zbroi


misiecki2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam taki problem, dlatego ze nie było skinów zbroi postanowiłem je zrobić sam. Jest już dobrze, ale mam jeden problem, otóż w pliku od skinu nigdzie nie było biustu i rąk, chodzi o to że np u ninja czerwona miała np plecy itp i tam można było zmienić znowu kolor, a tu przy Hwangach nie było.

Jak zmienić to (Czerwone kółeczka)

http://imageshack.us/photo/my-images/88/0903140135.jpg/

 

na:

http://imageshack.us/photo/my-images/844/0903140200.jpg/

 

Z góry dzięki za pomoc załączam jeszcze oryginalny plik dds i załączam też jeszcze mój plik dds:

 

Download:

http://www.4shared.com/rar/ue-fnkzi/dds.html

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/ad1022e7f9414362f5f7a7abddaf8ee32dad27f2865bc7ea54816bb9409442fb/analysis/1346674459/

0/42

6fc086389b796c47.jpg
Siedzę na mpc gdy jest czas, dzięki temu dużo się od was uczę dzięki!!

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze widzę na tych ss, ale chyba po prostu źle zapisałeś plik dds, a mianowicie nie masz przeźroczystości, miałem podobny błąd, musisz zapisać plik z opcja No MIP maps czy jakoś tak. Jak tak zrobisz przez grafikę nałożoną na zbroje będzie widać brzuch i dekolt tak jak na ten białej.

Opublikowano

A eksportować do jpg czy robić w oryginalnym pliku dds?

Bo jak eksportuje do jpg to robię tak:

1. Dodaj przezroczystość

2. Duplikuj Warstwę

3. Zaznaczam tą z duplikowaną warstwę

4. koloruję ja a w warstwach w Tryb zmieniam na kolor

5. Łączę warstwy

6. Exportuje jako dds z ustawieniami:

Compression: None

Format: Default

Generate mipmaps - odznaczone

transparent index - nie można wcisnąć

Coś zmienić?

 

Czy może edytować od razu oryginalny plik dds bez konwertu na jpg? Tylko bez konwertu to ja prawie nic nie widzę. I w plikach dds są mipmaps.

@edit

I nw wtedy jak pokolorować w pliku dds -_- Bo tak jak robiłem to już nie działa. A w tej opcji z jpg mogłem sobie wybrać kolor jaki tylko chciałem, a tu jestem ograniczony do barwienia. Jeśli chcesz to można zgadać się na ts, skype, gg, lub jak wiesz co i jak to tu na mpc jeśli chcesz. jeśli ktoś coś też wie niech napiszę. Pozdrawiam

@edit2

Bo widzę że już nie da się tak jak ja wyżej to opisałem zrobić z plikiem dds

@edit3

bo mi chodzi o efekt taki jak właśnie na obrazku nr2 czyli żeby była cała w 1 kolorze.

6fc086389b796c47.jpg
Siedzę na mpc gdy jest czas, dzięki temu dużo się od was uczę dzięki!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...