Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z plikami v2 od rykoxa na plikach by niesmialy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj zrobiłem serwer bez hamachi z poradnikiem od MrGanja, tylko na plikach by nieśmiały.

Jak już miałem ten serwer wstępnie zrobiony, sprawdziłem czy działa - działało wszystko.

Wgrałem pliki od rykoxa v2 z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/645295-dlpliki-serwerowe-by-rykox-v2-pod-priv-exp-normal/

 

Po wgraniu nie mogę się zalogować ciągle jest zostaniesz połączony z serwerem...

Dodam że navicat DZIAŁA, tak samo jak FileZilla, Game Master Panel itd.

Wgrałem nowego Launchera zmieniłem serverinfo, próbowałem z launcherem v2 z tego tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Też to samo...

 

W czym leży problem ?

 

EDIT:

Wszystko na Cliencie od rykox'a

Opublikowano

Musisz zmienić pong w cliencie rykox-a 1234abcd5678efgh

Jeżeli to by nie pomogło to wgraj pliki przez core FTP.

9bix.png


Zagraj na prawdziwym serverze medium ! NerviL.pl !


Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj zrobiłem serwer bez hamachi z poradnikiem od MrGanja, tylko na plikach by nieśmiały.

Jak już miałem ten serwer wstępnie zrobiony, sprawdziłem czy działa - działało wszystko.

Wgrałem pliki od rykoxa v2 z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/645295-dlpliki-serwerowe-by-rykox-v2-pod-priv-exp-normal/

 

Po wgraniu nie mogę się zalogować ciągle jest zostaniesz połączony z serwerem...

Dodam że navicat DZIAŁA, tak samo jak FileZilla, Game Master Panel itd.

Wgrałem nowego Launchera zmieniłem serverinfo, próbowałem z launcherem v2 z tego tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Też to samo...

 

W czym leży problem ?

 

EDIT:

Wszystko na Cliencie od rykox'a

Ja pierdole musisz w root zmienić IP na swoje.. Wrzuciłeś launcher rykoxa z niezmienionym rootem i się nie połączysz :) Wiem bo ja tak miałem.

Opublikowano

Ponga nie zmianiałem ani w cliencie, ani w serwerze, jak pobierałem launchera v2 było napisane że pong jest 1234abcd3456efgh więc uznałem, że wszystko się zgadza.

Natomiast w temacie rykoxa było napisane że pong to 1234abcd3456efgh i pomyślałem , że jest już zmieniony.

Szukałem w internecie jak zmienić pong po stronie cilenta i serwera

http://wyzima.eu/topic/1376-tutjak-znalezc-i-zmienic-pong-w-pliku-exe-i-w-pliku-game/

http://good-games.pl/topic/11119-tutjak-zmienic-pong/

 

Plik game znalazłem próbowałem edytować notepadem ++ ale prawie każdy wyraz to jakieś NUL.

post-598592-0-17492000-1346677836_thumb.png

post-598592-0-77570200-1346677843.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...