Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XCrafters - Tutaj zaczyna się przygoda! [SURV][FRAKCJE][24/7][NO-WL][MINESHAFTER]


tomash9966

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
logolzg.png

Szukasz serwera, gdzie gra nie jest zależna od administracji?

Szukasz serwera, gdzie możesz wybrać kim chcesz być? Właśnie trafiłeś na właściwy serwer! XCrafters to serwer survival z frakcjami.

Możesz dołączyć do frakcji lub ją założyć, aby ruszyć na podbój świata. Serwer posiada ogarniętą administrację, dzięki, której gra jest uczciwa.

Serwer stoi na maszynie z pamięcią aż 8GB! Oznacza to, że lagów nigdy nie będzie, a rozgrywka będzie sprawiała ci wiele radości.

Grę na serwerze kreują gracze! Wszystkie inne informacje znajdziesz na spawnie.

Survival 100%!

 

daner.png

IP Serwera: xcrafters.pl

 

Gdyby IP nie działało: 188.165.22.233

 

IP TeamSpeak: xcrafters.pl

Typ serwera: Survival + frakcje

Ilość

pamięci RAM: 8GB

Ilość slotów: 150

 

SERWER DZIAŁA NA MINESHAFTERZE! ABY ZAGRAĆ

NALEŻY POBRAĆ KLIENTA Z TEJ STRONY:

NASTĘPNIE ZAŁOŻYĆ KONTO NA MINECRAFT.NET

I W POBRANYM LAUNCHERZE WPISAĆ DANE

Z ZAŁOŻONEGO KONTA NA MINECRAFT.NET

 

administracja.png

 

tomash9966 - Główny Administrator

us3ki - Administrator

Matis247 - Administrator

Adam1000a - Moderator

adasko2 - Moderator

mTimos - Moderator

Psrk - Moderator

 

regulaminy.png

 

XRay lub inne cheaty = permban

Uzywanie bugów = ban na 2 tygodnie

Obraza innych graczy = mute na 1 h

Reklama innego serwera = perm mute

Obraza administracji = perm mute

Spam administracji na PW = perm mute

Proszenie o przedmioty, tp, zmianę czasu lub pogody = kick

 

 

ZAPRASZAMY!

20120902010042.png

Opublikowano

Zapraszamy na serwer

90% nastolatków dostało by załamania nerwego gdyby Justin Biebier MIAŁ ZAMIAR SKOCZYĆ Z WIERZOWCA . Jeśli należysz do tych 10% osób które wzieły by krzesełko i popkorn siadło zaczeło wpierniczać popkorn i krzyczeć "Skacz Lamusie!!!" jak taK WKLEJ TO NA SWOJĄ SYGNATURE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...