Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Maka

Wyzwany:

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Daj mi, Ja dam Tobie

Notatka: Minimum 2x 16wersów.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

// A bierz taki sam: "Dzieci internetu"

 

----------------------------------------------------------------------

 

Patrze z pogardą jak hejt nie umie sam zaistnieć

Bo gdy ja haruje w syfie oni chcą bym spadł na liście

Nie dla mnie fajne blogi mieszkanie w san felipe

Nie kozacze tutaj bitem nie nazywaj mnie też vipem

Nie dla mnie takie spory wkurwia to człowieka sorry

Bo gdy widzę takie mordy które wszystko chcą rozjebać

Nie poprowadzisz z nim rozmowy bo to chory dzieciak zmory

A gdy będzie chciał pomocy będzie błagać Cię na klęczkach!

I tak w kółko dzieciak dreptał chciał być tu numerem jeden

Tydzień wytrzymując ściemniał zawijając swój menel

Ośmieszając swoją gębę gdzie tu honor a gdzie duma

Ktoś robi coś z pomysłem hejt bez mózgu zrobi w huja

Nagada mu bredni, z krytykuje i osądzi

A to Bóg będzie nas sądzić Ty do tego nie masz prawa.

Bo gdy widzę taki banał to na majku zdzieram gardło

W realu cipa, gnój - a za klawą kozak w gallardo

 

Śmiało powiedz mi że jestem tutaj słabym graczem

Że mam hujowy głos że ledwo składam na diss pancze

Nie podoba się mój nick, wypierdalaj coś poskładać

Daj mi swoje demo cioto potem mów prawdę na kartkach

Marny chłam poskłada jak w grach rozjebani na kablach

Gdzie każdy hejt prosi się nic nie dając taka prawda

A potem wielka kadra jebiących się o wszystko - proste

Dzieci internetu chcący szybko dorośleć

Przyszłość jego mała od zera dzieciak chcący złości

Myślący że po trupach dojdzie do tronu piękności

Chcący władzy w tym syfie, ma władzę w samotności

Bo każdy dzieciak myślący, zawinie stąd menele

Kolejna dziwka w niedziele na forach mówi że ćpała

Na gg pieprzy stale liżąc dupę że nie zdała

Potem wielka zmiana w pana i zaczyna się karnawał

Jak to pani sama chciała robiąc przypał na portalach

I od nowa gra wystartowała miała skończyć się już wcześniej

W grze kolejny syf, spot jest mój - kurwa pewnie

I kolejne słowa zbędne jak to hejt lubi mieć pełną gębę

Sra pod siebie, jestem pewien, mam opowiadać więcej?

 

Nie wytrzymuje tutaj kolejne dziecko jara się że pije

A ma zaledwie 9 lat i pali uciążliwie

Ja się dziwie gdzie tu lans wypiłeś browca kurwa brawo!

A człowieka zza lady nigdy w sklepie nie widziano

Chciało to się chlało masz wszystkie mięśnie ciała?

Dziewczynko jesteś boska tylko fotki masz z portala

Dajesz mi jakąś dziwkę, a sama jesteś pasztet

Mam w dupie Twoje gierki wole siedzieć w tej RAP grze!

Kolejny kox który ma większe kieszonkowe niż ma wypłata

W grze jest kozakiem wydał kilka stów - to nie strata

A prawda jest taka że na serwie grało 10osób

Po tygodniu serwer padł on ma wielki problem ziomuś

Bo Piotruś dziś chory nie pójdzie szczyl do szkoły

A za klawą do północy napierdala nowy level

Przy tym ciota spocony trzepie przy tv pedałach w nocy

A gdy skończy się położy nazywając ziomka zjebem

Niszczę go razy siedem bo gracz wpadł do miasta

Złoił dupsko dziwce, dziwka biegnie po brata!

I tak w kółko błądzi harpia męcząca tymi pytaniami

Dziecko internetu nie radzące sobie z emocjami, ta

 

Tak z emocjami kurwa życie ma na bakier

Brak radości z życia w Rapie on ma w dupie cały papier

Ma wyjebane na kartel nie wie co ma począć ziomek

Bo jego pokój to karcer on dobrze wie do czego dążę

Uwięziony mały giumbus ze swoimi peryferiami

Myślący że cały świat będzie jego ofiarami

Jebaniec na tronie chcący fejmu - chcesz lajka?

Za takie zachowanie, nie długo czeka Cię porażka

A gdy może dorośniesz, nowi zajmą Twą posadę

Bo Ty zwykły cwel nie papież ty pomagasz - huja kładziesz!

I tak w kółko ziomek dajesz na ulice nie wychodzisz

Nie spotykasz się z ludźmi bo się dziwko ich boisz!

I nie tylko takie cioty są z daleka - a są z bliska

Bo dziecięce przezwisko nie robi z Ciebie pośmiewiska!

I kolejny typek przyzna może nie teraz a później

Że nie był wobec Ciebie szczery przeprosi Cię i pójdzie

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Nie rób mi tego.. Jak wygram to walkowerem to się zajebie.

Pisz swój chłam i wstawiaj to, masz 3dni i bez żadnych spierdalanek :D

 

 

 

Ta :D

 

1346618576-U383429.jpg

 

 

 

 

/ byku w temacie :D

 

// Hause, jakie błędy? ^^ To moja liryka

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Dobry tekst, czekam na przeciwnika. Błędy Ci wymieniłem

Nie spamuj

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Mój pierwszy tekst od paru miechów. Pisałem na szybko, więc pewnie i tak jest zuy. ._.

 

 

Młody człowiek w skóre odziany, odkrył wszechwiat w czytości skąpany,

uderzył w niego lekko zachwiany, po czym wyszedł totalnie załamany.

Świat ten był siecią nazwany, przez władców swoich bardzo wspierany,

ze śmieci zostawał szybko oczyszczany, a ze złych memberów prędko opróżniany.

Młodzieniec postanowił rozpocząć atak, niszcząc każdy napotkany worek zasad,

niepatrząc na twarze załamane, zernął na miasto odziane paniką, tak piękną..

Oni dochczas żyli jak organizm, perwersje jego zabużyły ten mechanizm,

Admin wyburzył jego fatalizm, który on uważał za prawdę, oh azaliż.

Jednym ruchem władca niszczący zło, szybkim atakiem rozłączył go,

histaria przytoczyła całkiem inne tło, nie wiedział co robić, chciał rozpiepszyć go.

Młody wkurwiony tą jedną grą, zaczął wyzywać admina, bo to ...

...co czyniło go wyjątkowym to zło, oddalił się, on próbował atakować go.

Zebrał sprawnie drużyne MMO, rozsiewał plotki o wiosce, miał racje?

niszcząc całą strukture przez wakacje, oni pracowali nad nią wieloma latami,

ale nie poradzili sobie z marnymi hejterami? Admin wielu ludzi miał po swojej stronie,

ale nie stanął w swego forum obronie...?

 

I uj. :D

1356746888-U334301.png

Opublikowano

Ziom tu nie ma czterech szesnastek, tu dwie dwudziestki i dwie szesnastki ;)

 

 

72 wersy

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

To fajnie.

 

 

Głos na Makaveliego. Tekst przeciwnika nie klasyfikuje się pod rap.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano
Głos na Makaveliego. Tekst przeciwnika nie klasyfikuje się pod rap.

 

Ziom otworze ci oczy rap nie musi być o czymś

Może być kurwa o wszystkim i to nas właśnie jednoczy

Ale to co nas jednoczy według debili nas dzieli

Jakby tylko oni rozkimnili, oni zrozumieli ~peerzet

 

Głos na Maka.

Opublikowano

 

Ziom otworze ci oczy rap nie musi być o czymś

Może być kurwa o wszystkim i to nas właśnie jednoczy

Ale to co nas jednoczy według debili nas dzieli

Jakby tylko oni rozkimnili, oni zrozumieli ~peerzet

 

Głos na Maka.

 

 

Chodzi Mi o formę, nie o treść. Źle zinterpretowałeś Moją wypowiedź. Poza tym nie musisz ripostować wersami Przemka :)

Dobrze je znam, a ten track szczególnie Mi się podoba, ze względu na niego kupiłem NNFOF :).

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Ja tu raczej nie muszę niczego porównywać w moim mniemaniu Maka dałeś niezłą lekcje jak poprawnie pisać 16 stki .

Tyle w temacie . Głos oddaje na Make .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Makavelli, nie mam co się rozpisywać. Kilka wersów bym zmienił, ale to już kwestia gustu, stylu.

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

No kurwa, jeszcze całe 17godzin - no głosować fast fast ;D

 

// Upy thx za propsy.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...