Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mapa - SurvivalGames + FreeBuild/Survival] [HungerGames] [24/7] [Dedyk] [100s] PandaCraft


RioShocko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1346600203-U699261.png

Adres IP: 37.28.154.208:25567

Dnia 2 września 2012 roku chcielibyśmy wraz z ekipą serwera

oddać w wasze ręce serwer Survival Games.

Serwer będzie funkcjonował pod nazwą PandaCraft,

i będzie oferował 2 tryby gry.

Survival Games oraz Survival,

pierwszy z nich to nic innego jak bitwy na arenach,

poszukiwania itemów na rozległych mapach i próba przetrwania!

Drugi zaś to tryb który znamy już od wersji Alpha, czyli

najzwyklejszy dobry survival!

:)

Sami zdecydujecie gdzie chcecie grać,

ale pamiętajcie!

Gra na jednym z trybów nie wyklucza

gry na drugim

:).

1346600373-U699261.png

Survival Games:

Tryb - Survival Games

Ilość map - 5 (liczba jest liczbą

aktualną w chwili pisania publikacji

administracja cały czas pracuje

nad dodawaniem nowych map)

Minimalna ilość graczy na mapie - 16

Maksymalna ilość graczy na mapie - 48

 

Survival/FreeBuild:

Tryb - Survival/FreeBuild

PvP - Tak

Potwory - Tak

Zwierzęta - Tak

Nether - Tak

The End - Tak

 

Team Serwerów:

 

- HeadAdmin:

  • CorteezPL
  • Mistrzu

- Technik:

  • SpixXxel

- Admin:

  • Hax0v

Publikacja będzie na bieżąco aktualizowana oraz rozwijana!

 

1346601513-U699261.png

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Trololo :D Server jest super ;D Wreszcie Survival Games yeaa ;p A i teraz tylko czekac az otworzycie Survival + Freebuild .. Powodzenia :)

 

Taaaa, na otwarcie FB + Survival będziecie musieli jeszcze troszeczkę poczekać :)!

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Serdecznie polecam serwer, jeden z lepszych SG. Ogarnięta administracja, mapka. Wszystko zrobione, i dopięte.

Na razie jeszcze mało jest ludzi, ale wbijajcie. Polecam jeszcze raz.

Sam osobiście gram, i jestem bardzo zadowolony.

1350673995-U699261.png

exmod

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Na serwerze lagi, admini dolaczaja sie w trakcie areny z dupy ma diaxowy miecz i bije innych.

Survi nie ma, tylko sg jest

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Jeden z lepszych SG, na których grałem, miła atmosfera, jak i administracja. Prawie zawsze jakiś administrator jest online. Jeszcze raz polecam! :-)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Na serwerze lagi, admini dolaczaja sie w trakcie areny z dupy ma diaxowy miecz i bije innych.

Survi nie ma, tylko sg jest

 

Kolejna bzdura wymyślona przez chamską konkurencję (nie będę wymieniał nicków), możecie słuchać właśnie takich ludzi jak On.

Lub wejść i sprawdzić serwer samemu :)!

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Mam pytanie :) Jest możliwość kupna vipa na waszym serwerze pod Survival Games typowo :D?

 

Oczywiście że tak :)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Może się ze mną nawet 20 osób nie zgodzić ale taka prawda, że admini traktują lepiej osoby które znają, a dla mnie to żenada.

 

Administrator musi mieć podejście do graczy neutralne, nie patrzeć czy to twój kolega czy najgorszy wróg.

 

Mam nadzieje że to przemówi do Was.

 

Serwer nie laguje, bywają naprawdę mili gracze. A co do Administracji..

Opublikowano

Survival Games, Survival, FreeBuild po prostu serwer jest idealny!

Miła, administracja mają cierpliwość :) Lubią rozmawiać, z graczami. To widać. :]

Zapraszam wszystkich graczy na serwer, naprawdę serwer na 6! :)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Co się stało, że serwer nagle off? Padł czy co?

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...