Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|BattelSro-Reborn|Cap 120|14 Degree|Dużo Nowości|


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.jpg?t=1345221357

Witam was w prezentacji serwera w pełni działającym 14 degree.

Tak się przedstawia team serwera :

? [GM]Nastja-ServerOwner,Website Developer , Security Manager,Database, Media Developer

? [GM]FreeWay-Event Developer, Photoshop,Video-Edit

? [GM]ScOrPaX-Event Developer, Photoshop,Video-Edit

? [GM]Moe-Event Developer, Photoshop,Video-Edit

? [GM]EagleEye-Event Developer, Photoshop,Video-Edit

7wo8h.png

Server Info :

? Weapon Cap : 1Deg-Deg14

? EXP/Sp : 400x

? Party EXP: 500x

? Alchemy : 1.5x

? SoX : 3x-10x

? Drop/Gold : 41x/15

? Job rate: 250x

? Races : CH & EU.

? Max Lv. : 120Lv.

? Mastery : 360.

? Special Areas : Yes.

? Special NPC(S) : Yes.

? Customized ? : Extremely Yes.

? Fortress : Yes.

? Custom Stack amount : Yes.

? Fgw : Możesz zdobyć 14 degree po przez zebranie talizmanów na Fgw 101-120.

7wo8h.png

Itemki Startowe :

101tiiy9.jpg

7wo8h.png

Zdjęcia 14 degree :

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Wyglądają bardzo ładnie nie

:)?

7wo8h.png

Linki :

Rejestracja --> Musisz być w sieci hamachi

7wo8h.png

Jedyne co boli to , że serwer stoi na hamachi , ale uwaga nie ma lagów .

Wiem , że dziwne to , że taki serwer na hamachi , no ale trudno tutaj sieci :

EndingReborn-1

Hasło : 1

I tak aż do 40 podajże np. EndingReborn-23

Niektórych rzeczy nie tłumaczyłem , bo nie ma sensu i nie da się tego tłumaczyć.

Opublikowano

Co do 14d to z ksro to wzięli czy co? Chyba dalej idzie się w przekonanie że im większa broń tym lepsza -_- tylko xbow mi się podoba

szkoda tylko że na hamachi, tak może bym pograł -.-

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Witam was w prezentacji serwera w pełni działającym 14 degree.

 

Daj sobie na luz :) . Isro nie ma 14d, a tutaj myślisz że działa 14d? Wiesz wgl co wyrażenie " w pełni " oznacza? To znaczy, skille, moby, mapki etc. Ale mi to odkrycię serwer z 14d glow broni. Wcześniej już istniał serwery, które miały glow 14d, oraz nadal istnieją lecz są na epvp usuwane, ze względu na to iż nie ma 14d a tam admini/mods usuwają takie tematy - nie wiem z jakiego powodu, może właśnie z tego że jeszcze nie ma tego dg. Co do serwa, to niczym nie przyciąga. Kolejna rzecz która odstrasza to hamachi. Pytanie ile osób grało jak byłeś na serwerze, o ile wbiłeś?

 

Heh, może być nawet najlepszy komputer/laptop jaki istnieje ale bez internetu nie pociągnie go. A o ile mi wiadomo, światłowody nie są podczepiane pod sieć domową, a takie 1gbit, jedynie są udostępniane pod fimy hostujące.

 

Co ciekawe, ostatnio pojawił się polski serwer hamachi, oraz kilka innych zagranicznych - zostały usunięte z listy publikacji, ponieważ ich nie widzę (gdyż były one Hamachi) - więc jakie tutaj rozumowanie ?:D

Opublikowano

Hamachi wcale nie przeszkadza , obecnie hieden and seek event czy jakoś tak , znajdź gm :) Event jest też dostajemy 500 silków na start ;) Mając na myśli w pełni mam na myśli bronie . Nie widziałem serwera , który z tego powodu został zamykany z tego powodu <_<

Server Info

? Inte Core i5 - 3450 (3,1GhZ)

?16GB Ram

?Unity Media 50k connection

Specyfikacja serwera.

Opublikowano

EHH zajarałem się tym 14 dg.. ale jak zobaczyłem ze to hamachi to... :( szkoda

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Moim zdaniem hamachi nie przeszkadza , pisał gm , że oni sprawdzają czy serwer się spodoba i zmienią na dedyka , mnóstwo zmian jest na serwerze .

Opublikowano

Ja dziś wbiłem. Co do lagów to mi przynajmniej nie laguje, ale pewnie dlatego, że jest +/- 20 osób na serwie. Otwarte jest temple 111-120 lv gdzie można dropić 12-13d. Wszyscy natomiast robią multi i losują legendy z 13d w magic popie. (na start 600 silków i 1000 free silków do wydania w free sillk shoopie. Dostępny jest adv +4 ale tylko na 13D) a co do tego 14d to nikogo z nim nie widziałem :P GM robi eventy, że niby kto pierwsze zbierze wszystkie karty, stawia boxy i wszyscy biją. Dziś wyglądało to tak, że każdemu brakowało 1 karty (commander's patsh) i GM spawnow gdzieś uniqa i wszyscy go szukali, kto 1 ten lepszy. Wyszło, że to głupie posunięcie i teraz kto pierwszy uzyska 7lv w jobie to otrzyma tą kartę. Serwer na weekend jak dla mnie. Powodzenia

 

@edit, Dowiedziałem się, że podobno są 2 bronie 14d na serwerze :D

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

@Up

Nie za dotacje,tylko sa eventy gdzie wygrywamy talizmany trzeba 8 zebrac zeby wymienic na bron 14d.

 

I jeszcze mozna chodzic do Forgotten World gdzie podobno też sie da zdobyc talizmany.

[URL="http://www.aeta-gn.com/"][IMG]http://i.hizliresim.com/J6XgLq.gif[/img][/url]

Opublikowano

Fajny serwer, jest polska glidia i lagów nie ma - polecam!

Opublikowano

Jaka gildia ? :P

PornFlakes z tego co pamiętam (Nie gram teraz)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...