Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL&TuT]BS na Reinor.pl z klikaczem. [Klikacz klika, a ty robisz co chcesz!]


asshole?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak z tej strony się pobiera? h*tp://t*epira*ebay.se/tor*ent

 

To jest torrent klikasz "Get this torrent" i pobierasz w wybrane miejsce np. programem uTorrent.

Opublikowano

Łomg? tyle pier*olenia się żeby głupi bonus switcher działał ?

Nie da się tego prościej zrobić ?

 

Do puki Sensual czegoś nie wykmini i będzie samo kilkać to niestety nie. ;/

Jeszcze możesz ci klikać na norm. systemie ale wtedy nic nie możesz robić.

Opublikowano

Jak udowodnił? Teraz żaden autoclicker nie działa, bo przy kliknieciu na skrzynie z bonami, opcja TAK wystepuje losowo w miejscach od 1 do 5 ;f

Opublikowano

Dobrze, że robicie coś na ten serwer, bo na początku serwera bs śmigał jak głupi, a teraz ma ludzi odciąć od tego ?

Poza tym, sam byłem w gildii HiddenPower i miałem eq 3k hp 3x 15, 4x 15, topowe całe eq i bronie. Wszystko wymieniłem.

A i brawa dla GM Halmand czy jakoś tak, pogratuluj mu Santriel ode mnie wiedzy nt. serwera. Nigdy nie używałem bsa na głównej postaci, a on do mnie pisze że w logach ma pokazane, że ta postać bsa miała <hahahah b3ka>

A szamanka stała obok i leciała na bsie.

Opublikowano

ha godzine sie męczyłem nie działa.. na początku były 2 okienka z nie i tak a teraz..już nie działa. a jak coś nie działa to sie kasuje temat a nie.. albo zamyka

Opublikowano

Mógłby ktoś podać filmik jak to zrobić i czy to rzeczywiście jest warte zachodu .. ?

Na serwach ------------------- kaN


Opublikowano

Kurwa tyle modów się wypowiedziało w temacie a tutaj linki do thepiratebay lol

http://thepiratebay.se/torrent/xxxxx/VMware.Workstation.v8.0.1.528992.Incl.Keymaker-ZWT

http://thepiratebay.se/torrent/xxxxx/Windows_XP_Pro_SP3_-_Activated

report + btw ten sposób jest chujowy.

//pornografia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...