Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vm]Koniec Wakacji ! Konkurs Reinor.pl Do wygrania postać 86 lvl !


Deraxium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fubu myślal ze mu sie uda,

Sprzedawać bryłki i inne cuda,

36 lat ma ten grubas mały

A nigdy nie widzial u siebie sterczącej? pały.

Niby Jarek sie nazywa,

Lecz niewiadomo czy to imie czy to ksywa.

Pisać wierszy nie umiem,

Ten jakoś wymyśliłem cudem.

Konto bede mial zbanowane

Ale sure na Reinorze dostane ;)

Ujdzie.?

Opublikowano

Jprd ... Co wy z tym FuBu macie -.- Rozumiem isamusa bo FuBu go niezle tyral z grastką topowych graczy z s26 ( Diox np) Ale wy. ? Na 100 % wgl pewnie z tym czlowiekiem nie gaadaliście na Ts czy coś ... Serio ogar. :)

sygnatura1w.png


Opublikowano

Jprd ... Co wy z tym FuBu macie -.- Rozumiem isamusa bo FuBu go niezle tyral z grastką topowych graczy z s26 ( Diox np) Ale wy. ? Na 100 % wgl pewnie z tym czlowiekiem nie gaadaliście na Ts czy coś ... Serio ogar. :)

Gadałem i zachowuje się chwilami jak "BÓG"

1359203056-U369922.png

Opublikowano

Gdy Ci smutno gdy Ci źle, napisz do FuBu pocieszy Cię

Bryłka tu, bryłka tam i Tobie też dam

Eq tu, eq tam wszystkim lizodupom je rozdam

Skille G, skille P nie martw się - Ty również dostaniesz je

Event tutaj, event tam nie dla wszystkich bo połowy nie znam

Brew tu, brew tam nikomu jej nie oddam

 

~by Wendzik.

x

Opublikowano

Fubu tu,Fubu tam konta za kasę ogarnia ten pan

Czasem daje bryłkę,czasem item jeden - gdzie tu uczciwość mistrzu jeden ?

Gdy ktoś odchodzi,ty go zatrzymujesz i mu za kasę rzeczy darujesz

Kiedyś Cię lubiłem,gdy grałeś na globalu,lecz teraz jesteś ścierwem ty nędzny robalu!

Banujesz ludzi,którzy mówią prawdę,bo się boisz,że twój serw upadnie!

Boisz się porażki,boisz się ich śmiechu,boisz się gdy bambus pęka ze śmiechu

Nikt Cię nie lubi,nikt Cię nie kocha,bo nikt nie spojrzy na takiego jak ty, jesteś popieprzony jak moje sny!

Zniszczą Cię Polacy,zniszczą Cię rodacy,znisczy Cię ich diss - Peace!

Może i te rymy nie są idealne,ale zobaczycie - ja tą surę zgarnę!

 

By ja :D

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Brak zgody od teamu forum na publikacje swoich konkursów.

 

PS:

Ten film jest już niedostępny.

 

Cls

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...